Big E przestrzega przed Kevinem Owensem, Beth Phoenix o pracy na eventach WWE, Mahabali Shera powraca do Impact Wrestling

» WWE Superstar Big E za pośrednictwem Twittera podzielił się wersetem biblijnym, który może być nawiązany do Kevina Owensa. Werset ten pochodzi z Ewangelii Mateusza 7:15 i mówi o strzeżeniu się fałszywych proroków, ponieważ mogą oni być prawdziwymi wilkami w owczej skórze. W zeszłym tygodniu na SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że Kevin Owens został honorowym członkiem The New Day ze względu na kontuzję Big E.

» WWE Hall of Famer Beth Phoenix pojawi się w przyszłym miesiącu podczas tournee WWE po Europie, dzięki czemu wystąpi w takich miastach jak: Bruksela, Marsylia, Belfast, Newcastle, Liverpool i Londyn. Beth będzie pracować w drużynie z Natalią.

» Mahabali Shera dołączył do federacji Impact Wrestling podaje portal The Wrestling Observer Newsletter. Shera był członkiem zespołu Impact w latach 2015-2017. Był dobrze wykorzystywany w próbie zdobycia publiczności w Indiach, ale niestety w firmie nie otrzymał żadnego tytułu. Warto przypomnieć, że podczas pobytu w WWE, Shera pracował tylko na live eventach jako Amanpreet Singh.