Uwaga na Spoilery! Eli Drake o zainteresowaniu ze strony WWE, Beth Phoenix obecna na RAW?, Luke Harper powrócił do ringu WWE

» Eli Drake udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat zainteresowania ze strony WWE:

“Spojrzałem na informacje odnoszące się do zainteresowania WWE moją osobą, ale doszedłem do wniosku, że nikt się ze mną nie kontaktował! Więc jakie jest źródło? Rozmawiałem z różnymi ludźmi, z którymi żyję w bardzo przyjaznych stosunkach. W WWE mam wielu przyjaciół, którzy bardzo chcą, abym dołączył do federacji, ale ja nie otrzymałem żadnej konkretnej oferty. Zamierzam rozważyć wszystkie opcje, a w tym AEW. Mam jeszcze trochę czasu do zastanowienie się”.

» Przed rozpoczęciem RAW pojawiła się informacja, że WWE Hall of Famer Beth Phoenix pojawi się w Bostonie. Portal PWInsider.com twierdzi, że na czerwonej tygodniówce poznamy rywalki Sashy Banks oraz Bayley, z którymi zmierzą się na WrestleManii 35. Podobno w starciu mają udział wziąć drużyny stworzone z takich zawodniczek jak: Nia Jax i Tamina Snuka, Natalya i Beth Phoenix oraz The IIconics.

» WWE SmackDown Star Luke Harper pracował podczas zeszłoweekendowych live eventów RAW, na których jego przeciwnikiem był Apollo Crews. Jak wiadomo Harper nie powrócił jeszcze do telewizji WWE, ale z pewnością nastąpi to w najbliższym czasie. Wrestler za pośrednictwem Twittera opublikował wpis wspominając Dragon Gate USA, czyli federację, w której występował razem z Apollo przed dołączeniem do WWE: