BackLash odwołane z powodu Arabii Saudyjskiej, Bully Ray o dołączeniu do Ring of Honor, Jim Duggan wystąpi w kolejnym filmie

» Dave Meltzer twierdzi, że 16 czerwca w San Diego nie odbędzie się gala WWE PPV BackLash, która pierwotnie była planowana jednak ze względu na wydarzenia związane z występem w Arabii Saudyjskiej. Show w Arabii ma odbyć się 7 czerwca i WWE uznało, że te eventy są zbyt blisko siebie, aby mogły zostać rozegrane. Podczas wydarzenia w Arabii Saudyjskiej, The Undertaker ma zmierzyć się z Eliasem, a także pojawić się 9 czerwca na Niagara Falls Comic Con w Niagara Falls.

» Bully Ray wypowiedział się na temat odrzucenia propozycji Impact Wrestling i dołączenie do Ring of Honor:

“Zawsze wiedziałem, że federacja Ring of Honor jest firmą, w której zawsze chciałem być. Po prostu nie wiedziałem, czy oni są gotowi na mnie. Tam mam o wiele więcej swobody w ruchach i spotach, ale jedną rzeczą, której brakuje jest opowiadanie historii”.

» WWE Hall of Famer “Hacksaw” Jim Duggan za pośrednictwem Twittera poinformował, że weźmie udział w filmie o nazwie “Menantico Blues”, który jest reżyserowany przez Ricky’ego Whiteheada. Według IMDb film opowiada o makabrycznej opowieści grupy polujących na jelenie w pobliżu stawów Menantico.