Deonna Purrazzo wspomina swój run w WWE, zwolnienie z firmy oraz rozwój kobiecego wrestlingu

Deonna Purrazzo w maju 2018 roku podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, ale nie był to dla niej pierwszy występ we wspomnianej firmie. W trakcie podcastu Two Man Power Trip of Wrestling, Deonna opowiedziała o jednym ze swoich ulubionych momentów podczas pracy w WWE.

ZOBACZ TAKŻE >>> Hot News: Seth Rollins z pozytywnym wynikiem na COVID-19

Zadebiutowałam na RAW jako Deonna, a nie lokalny talent, więc miałam dwanaście minut na pokazanie się. Dwa seg z Asuką. Zostałam poproszona o powrót na kilka tygodni. – Kiedy po raz pierwszy zostałam zwolniona pomyślałam, że muszę opowiedzieć swoją historię. Byłam zła i zgorzkniała, więc zapomniałam o wszystkich dobrych chwilach, jakie spotkały się w trakcie pobytu w WWE.

Deonna przez większość czasu spędzonego w WWE pracowała w Performance Center razem z innymi talentami. Zawodniczka rywalizowała o miejsce w telewizji PC.

Porównałabym to środowisko do drużyny piłkarskiej. W zespole znajdują się 52 miejsce i jeśli nie uda Ci się znaleźć w gronie tych osób, nie będzie Cię w drużynie. Znajdujesz się w środowisku, w którym przez 24/7 występuje rywalizacja. Walczysz o wolne miejsce, ale odbija się to na twoim zdrowiu psychicznym.

Z WWE została zwolniona 15 kwietnia 2020 roku. Od tego momentu zadebiutował nowy produkt NXT 2.0.

Czy to że dają ludziom szanse jest dobre? Wiesz, co mam na myśli? Ten nowy produkt NXT wydaje się mówić ludziom, że albo go zaakceptują, albo nie. Jest to zupełnie coś innego i muszę przyznać, że podoba mi się. Ja przeszłam przez to podczas pobytu w Impact Wrestling, nagle stając się mistrzynią. – O mój Boże przez dwa miesiące nie wiedziałam, czy będę mogła walczyć. Kiedy jesteś pod presją masz dwa wyjścia, albo dobrze się rozwijasz, albo nie. Myślę, że jako wykonawcy oraz sportowcy, jesteśmy w stanie dorosnąć do roli, w której się znajdujemy.

Zakazane drzwi w Women’s Wrestling.

Byłam jedną z głównych osób, które nieustannie naciskały na rozwój kobiecego wrestlingu. Oczywiście w federacji All Elite Wrestling posiadają ogromny roster z kobietami i na pewno chciałabym pracować z Britt Baker. Ona jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek, więc byłam trochę rozczarowana, że kobiety nie mogły ze sobą konkurować z powodu – zakazanych drzwi. Wystąpiłam na EmPowerrr, czyli eventu w jaki zaangażowały się trzy firmy AEW, NWA oraz AAA. Na Slammiversary rywalizowałam z Thunder Rosą i wydaje mi się, że kobiety nie otrzymują stu procentowego poparcia oraz nie mogą liczyć na pełne zaufanie.