Kazuchika Okada: Chciałbym zawalczyć z Bryanem Danielsonem i CM Punkiem dopóki są aktywnymi wrestlerami

Pretendent do tytułu IWGP World Heavyweight, Kazuchika Okada, jest otwarty na „Dream Matche”, które fani chcą zobaczyć.

Kazuchika Okada od lat jest uważany przez fanów wrestlingu za jednego z najlepszych wrestlerów pod względem umiejętności ringowych. Jak wiemy, od jakiegoś czasu w AEW obowiązuje zasada „Forbidden Door”, która umożliwia występy gwiazd NJPW w federacji Tony’ego Khana i na odwrót. Fani zastanawiali się, kiedy Rainmaker wyruszy w podróż do USA, fantazjując o starciach z takimi gwiazdami, jak CM Punk i Bryan Danielson.

Jak dowiedział się Justin Barraso ze Sports Illustrated, Okada jest bardzo zainteresowany walkami z obecnymi gwiazdami All Elite Wrestling.

„Wiele z tych scenariuszy wymarzonych walk polega na ekscytowaniu się możliwościami, jakie niesie za sobą nasza walka w ringu. Dlatego uważam, że ważne jest, aby utrzymać podekscytowanie i oczekiwanie. Jeśli jednak będziemy czekać zbyt długo, oboje w końcu przejdą na emeryturę, więc chcę się z nimi zmierzyć, póki nadal są aktywni.

Okada nie miał jeszcze okazji wystąpić w AEW, aczkolwiek przedstawiciele CHAOS – Rocky Romero i Tomohiro Ishii – już skorzystali z tej szansy. Best Friends, Orange Cassidy, Kris Statlander i Sue również dołączyli do CHAOS, korzystając z Forbidden Door.

„Best Friends byli częścią CHAOS, kiedy byli w NJPW, a wraz otwartymi drzwiami do AEW, dodało to więcej możliwości. Ishii mógł przybyć do AEW z New Japan, a gdyby Orange Cassidy i Best Friends byli w stanie pojawić się w Japonii, nie mam wątpliwości, że byłaby to świetna zabawa. Im szybciej ustąpi cała pandemia, tym lepiej, jeśli o to chodzi” – powiedział Okada.

Już jutro Kazuchika stanie przed szansą na ponowne zdobycie tytułu IWGP World Heavyweight. Zmierzy się w Shingo Takagim w main evencie pierwszego dnia Wrestle Kingdom 16. Jeśli wygra, będzie bronił mistrzostwa w pojedynku z Willem Ospreayem w walce wieczoru drugiego dnia gali w Tokyo Dome.

Wrestle Kingdom 16 – Zapowiedź

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl