https://twitter.com/WrestlingNewsCo/status/1717352183769796669

Adam Copeland podekscytowany najbliższymi miesiącami w AEW

Adam Copeland znany z występów w federacji WWE jako Edge udzielił wywiadu dla New York Post. W trakcie rozmowy doświadczony wrestler wyjawił, co przekonało go do zmiany otoczenia.

Swoboda twórcza w WWE, a jak jest w AEW?

Zauważyłem w AEW interesujący proces twórczy oraz związaną z nim swobodę. Myślę, że to będzie świetna zabawa. Nie żebym nie miał swobody twórczej w przeszłości. Lata wstecz pod tym względem miałem bardzo wiele szczęścia. Inaczej jest, kiedy nie ma akcjonariuszy oraz gdy istnieje inna struktura w tym zakresie.

Co chce osiągnąć w AEW?

Opowiadać historię, więc myślę że będę miał jeszcze większy wkład w rozwój. Uważałem, że jesteśmy wielkimi mówcami, a możliwość zabrania głosu w tej kwestii jest ekscytująca. Przez dwadzieścia pięć lat (w WWE) mogłem liczyć na zaufanie, ale zrozumiałem, że teraz jestem innym zwierzakiem. Dzięki temu chcę podjąć kilka szans, aby sprawdzić, co jeszcze będę w stanie skleić. Po prostu fajnie jest usiąść z kimś takim, jak Jey czy Christian i planować storyline.

Ograniczony harmonogram w WWE vs full dyspo w AEW.

Doskonale ich rozumiem, ponieważ uważali, że jeśli wyciągną ze mnie zbyt wiele to nie będzie już takie wyjątkowe. Tak było w przypadku ograniczonego harmonogramu. Jednak w ten sposób nie można zagłębić się w prawdziwą historię. Mój czas jest już ograniczony, bo mam 49 lat, więc chcę go wykorzystać jak najlepiej. Trzy miesiące wolnego to trzy miesiące wolnego i w tym czasie mogłem robić kilka innych rzeczy. Na papierze brzmi to świetnie, ale nie zrozumcie mnie źle. To było okropne, więc mając jeszcze kilka ciekawych historii do opowiedzenia postanowiłem spotkać zupełnie nowych ludzi, z którymi wcześniej nie miałem kontaktu…

WWE Hall of Famer w najbliższą sobotę na Full Gear stworzy drużynę ze Stingiem oraz Darby Allinem w konfrontacji ze swoim wieloletnim przyjacielem Christianem Cagem, Luchasaurusem oraz Nickiem Waynem.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl