AEW

Christian Cage wyjawił, co myśli o debiucie Adama Copelanda w AEW

Christian Cage jest jednym z największych heelów w federacji AEW. Ma bardzo długą historię związaną z Adamem Copelandem, który zadebiutował na WrestleDream.

Wspomniana dwójka współpracowała ze sobą podczas pobytu w federacji WWE. Przez wiele lat tworzyli zgraną drużynę tag teamową, która zdobyła wiele mistrzostw. The Rated R Superstar skonfrontował się z Christianem Cagem po walce z Darbym Allinem. W trakcie media scrum AEW TNT Champion wypowiedział się na temat debiutu Adama w telewizji AEW.

Powiedziałem to podczas ostatniej rozmowy. Nie mam żadnych przyjaciół poza Luchasaurusem. Czy byłem zaskoczony jego widokiem? Tak. Czy mnie to obchodziło? Nie bardzo. Dla mojej osoby to nic nie zmienia. Nadal jestem twarzą TNT, wciąż jestem mistrzem TNT oraz człowiekiem, którego można pokonać w AEW.

Jak wiecie Adam Copeland ma pojawić się na najbliższym Dynamite, gdzie rywalizował będzie z Luchasaurusem.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl