Photo Credit: AEW

Czy Adam Copeland podpisał pełnoetatowy kontrakt z AEW? – Znamy szczegóły

Kilka godzin temu zakończyła się gala WrestleDream organizowana przez federację All Elite Wrestling.

Tony Khan zaskoczył fanów zgromadzonych na arenie w Seatlle oraz przed odbiornikami ściągając do swojej federacji WWE Hall of Famera Edge’a, który na wspomnianym evencie wystąpił jako Adam Copeland.

Były wrestler WWE otrzymał krótkie wejście poprzedzające „You Think You Know Him„, co było wielkim zaskoczeniem zarówno dla fanów, jak i samych zawodników. Adam zaprezentował się wszystkim w firmie Tony’ego Khana, po czym został nazwany „Rated – R Superstar”, więc wszystko przebiegło zgodnie z planem.

W trakcie Media Scrum, Tony Khan potwierdził, że Adam Copeland podpisał kontrakt z federacją AEW w pełnym wymiarze czasowych, dzięki czemu będzie pełnoetatowym wykonawcą. Z tego powodu regularnie będzie występował na tygodniówkach AEW (Dynamite, Rampage, Collision itp). To dopiero początek przygody Adama w firmie Tony’ego Khana, lecz oprócz tego, iż będzie pełnoetatowym wykonawcą, szczegóły dotyczące długości kontraktu nie zostały ujawnione.

Adam Copeland Is Under Full Time AEW Contract

Cieszycie się z takiego obrotu spraw? Adam będzie świetnym wzmocnieniem AEW.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl