Rhea Ripley wyłączona z WWE TV – Co było powodem utraty mistrzostwa?, Dlaczego Edge odrzucił ofertę AEW i wybrał WWE?, Ogromny sukces WrestleManii 36

» Portal PWInsider.com informuje, że w najbliższym czasie Rhea Ripley zostanie wyłączona z telewizji WWE NXT, ponieważ musiała powrócić do Australii ze względu na wygaśnięcie jej wizy. Wczoraj na naszej stronie informowaliśmy o możliwym wznowieniu transmitowania na żywo programów telewizyjnych przez WWE. Była mistrzyni kobiet WWE NXT nie będzie mogła wrócić do Stanów Zjednoczonych w najbliższym czasie i dlatego też opuści kilka najbliższych odcinków NXT TV. Istnieją spekulacje, że jej utrata tytułu mistrzowskiego na korzyść Charlotte Flair była spowodowana tą sytuacją. Podczas najbliższego odcinka WWE NXT w telewizji wystąpi Charlotte Flair, które będzie celebrować swoje zwycięstwo na największej scenie wrestlingowej.

» Jakiś czas temu został przygotowany specjalny materiał dokumentalny poświęcony WWE Hall of Famerowi Edge’owi oraz jego powrotnej drogi do WWE. Jak wiadomo Edge powrócił na ring w styczniu 2020 roku na Royal Rumble. Wrestler przyznał się, że w ubiegłym roku po SummerSlam otrzymał propozycję dołączenia do AEW:

Przeprowadziliśmy kilka rozmów. Jedną rzeczą, która im powiedziałem było, to że jeżeli ktoś daje/przedstawia mi jakąś propozycję, to najpierw muszę ją skonsultować z Vincem. On robił to samo ze mną przez całą karierę. Dał mi szansę, zaufał mi i wiedział, że mogę zrobić wiele rzeczy, być filarem programów telewizyjnych. Poszedłem do Vince’a i powiedziałem mu o rozmowie, która miała miejsce z przedstawicielami AEW. Nie chciałem tego robić przez telefon, ani w smsach.

Poszedłem do Vince’a, powiedziałem mu o wszystkim, nie wiedziałem jak zareaguje na to WWE. Prezes stwierdził, że w wrestlingu wszystko może się zdarzyć, zaprowadzę Cię do naszych lekarzy, wykonasz pewne testy, jeśli je przejdziesz, to wrócisz do nas.

Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyjawił, że AEW nie było w stanie zbliżyć się do oferty, którą WWE zaproponowało WWE Hall of Famerowi. Jak wiadomo Edge podpisał trzyletni kontrakt z firmą (3 miliony dolarów za rok).

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że WrestleMania 36 była rekordowa pod względem oglądalności oraz nagrań. WWE zauważyło, że weekend z WrestleManią obejrzało ponad 967 milionów osób w takich społecznościach, jak Facebook, WWE Network, YouTube, Twitter, Instagram, TikTok oraz Snapchat. To było o 20 procent więcej niż ubiegłoroczne wydarzenie. Oto pełne ogłoszenie WWE:

WrestleMania 36 ustanawia kolejne rekordy. Oprócz tego, że WrestleMania stała się najbardziej towarzyskim wydarzeniem w historii WWE, ustanowiony został rekord pod względem liczby wyświetleń w platformach cyfrowych oraz społecznościowych: WWE Network, YouTube, Twitter, Facebook, Instagram, TikTok oraz Snapchat – 20 procent więcej niż w ubiegłym roku. W dodatku WrestleMania 36 trwała o 28 procent więcej niż ubiegłoroczne wydarzenie, co spotkało się z ponad 13.8 milionami interakcji fanów w mediach społecznościowych.