Lany & Bobby Lashley – Koniec współpracy?, Ważne osiągnięcia Becky Lynch i WALTERA, Wydarzenia wrestlingowe anulowane w Japonii

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW byliśmy świadkami debiutów kilku gwiazd występujących w WWE NXT. Bobby Lashley nie wystąpił na czerwonej tygodniówce mimo, iż pojawił się na WrestleManii 36. Wygląda na, to że współpraca pomiędzy Bobbym, a Laną wkrótce dobiegnie końca. W jednym z pomeczowych wywiadów po największym wrestlingowym wydarzeniu, Bobby stwierdził, że potrzebuje nowego managera lub nowej żony. W związku z tym pojawiły się spekulacje sugerujące, że Lana pozostanie na RAW natomiast Lashley przeniesie się na SmackDown.

» WWE NXT UK Champion WALTER oraz WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch celebrują kolejne osiągnięcia. 5 kwietnia minął rok od momentu, kiedy The Man zdobyła RAW Women’s Championship pokonując obecną mistrzynię kobiet NXT Charlotte Flair oraz Rondę Rousey w main evencie WrestleManii 35. Wrestlerka z Europy na tegorocznej WrestleManii pokonała Shaynę Baszler, jednak wiele wskazuje na to, że konflikt tej dwójki nie skończy się zbyt szybko.
W niedzielę minął rok od momentu, kiedy NXT UK Championem został WALTER. W zeszłym roku podczas weekendu z WrestleManią 35 na NXT TakeOver: New York wrestler z Europy pokonał obecnego NXT Tag Team Championa Pete’a Dunne’a odbierając mu prestiżowe mistrzostwo. Zarówno Becky, jak i Walter za pośrednictwem Instagrama wypowiedzieli się na temat swoich ważnych osiągnięć zawodowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Man (@beckylynchwwe)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@wwedeutschland

Post udostępniony przez WALTER (@walter_aut)

» W celu spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa rząd w Japonii zdecydował się na ogłoszenie stanu wyjątkowego w związku czym federacje wrestlingowe odwołały swojego najbliższe programy telewizyjne oraz wydarzenia, aż do maja.

Federacja Stardom odwołała wszystkie kwietniowe wydarzenia, a także Golden Week, który miał się odbyć na początku maja.

Na początku kwietnia Pro Wrestling NOAH zorganizował show dla w postaci Global Tag League. Ich najbliższe wydarzenia zostały zawieszone i nie wiadomo, kiedy zostaną przywrócone.

Podobna sytuacja ma miejsce jeżeli chodzi o Big Japan Pro Wrestling. Niektóre wydarzenia zostały przełożone na czerwiec, jednak federacja ma nadzieję, iż wszystko wróci do normy przed 16 maja.