https://www.youtube.com/watch?v=GMTK065N5JM

The Undertaker żałuje, że nie zawalczył z Andre The Giantem

Legenda pro-wrestling The Undertaker wystąpił w podcaście prowadzonym przez Billa Aptera. Śmiało można stwierdzić, że na głównym planie znalazły się dwie legendy.

The DeadMan ujawnił, że był moment w jego karierze, kiedy wspólnie z Andre the Giantem dążyli do stworzenia pojedynku, ale jak wiecie, nigdy do tego nie doszło.

Mecz, o którym marzyłem, ale nie miałem okazji aby go zrobić. To z Andre The Giantem, konfrontacja z nim była moim marzeniem. Kiedy tu przybyłem stan zdrowia Andre był naprawdę dobry. Niestety w miarę upływu lat jego zdrowie się pogarszało, miał problem z plecami, kolanami i tak dalej. To był szalone, ponieważ ja oraz Tim White wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. Pamiętam, że gdy przybyłem do federacji Andre powiedział – Chłopcze, pewnego dnia ja i ty. Miał pomysł i daleką perspektywę na pojedynek ze mną. Andre nie przepadał za dużymi facetami, ale uwielbiał mnie za małą ilość czasu, który mogliśmy ze sobą spędzić. Dlatego chciał robić ze mną interesy. W późniejszym czasie jego zdrowie nie pozwoliło nam na stoczenie pojedynku.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl