https://www.wwe.com/superstars/tyler-breeze

Tyler Breeze omawia swoją rolę w federacji WWE

Tyler Breeze wystąpił w podcaście „Insight With Chris Van Vliet”, w którym wypowiedział się na temat swojej obecnej roli w federacji WWE oraz współpracy z młodszymi kolegami z branży wrestlingowej.

Były NXT Tag Team Champion wciąż związany jest kontraktem z World Wrestling Entertainment, ale nie przeszkadza mu to w pracy na scenie niezależnej. W ostatnim czasie wystąpił na trzech eventach Prestige Wrestling, dwóch Next Generation Wrestling, gdzie posiada NGW Championship oraz po jednym w Magnum Wrestling i The Wrestling Revolver.

Obecna rola w federacji WWE.

Pracuję dla Up Up, Down, Down. Zatem Up, Up, Down, Down, czyli kanał na YouTubie przeznaczony do gier, który prowadzę razem z Xavierem Woodsem. Po prostu angażujemy się w różne, ciekawe rzeczy. Może powiecie, że tylko gramy, ale właśnie udało nam się stworzyć Up Up Down Down Summer Games. Uczestniczyła w niej grupa ludzi, którzy dobrze się bawili, wiesz znowu biegali jak dzieci. To jest moja praca dla WWE.

Cenne rady dla młodych wrestlerów.

Proszę przygotuj się. To znaczy, kiedy ja i Spears trenujemy ludzi staramy się przekazać im jedno i to samo, zapętlamy ćwiczenia, gesty itp. Pracujemy tak od ponad czterech lat. Pierwszego dnia rozmawiamy z naszymi uczniami, aby uświadomić ich, w co się pakują. Czasami zdarza nam się zlecać komuś zadanie domowe to znaczy wygłoszenie jakiegoś promo, nie musisz robić tego w biurze czy mieszkaniu. Każdy ma telefon, wystarczy nagrać krótki filmik i wysłać go do nas. Przygotujemy Cię najlepiej, jak potrafimy. Jeżeli bardzo zależy Ci na zostaniu wrestlerem, przygotujemy Cię na wszelakie ewentualności. Jeżeli tobie to odpowiada, nam również.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl