The Undertaker wspomina feud z Batistą oraz porównuje Omosa do ATG, Dłuższa przerwa Dextera Lumisa

» Legenda WWE The Undertaker wystąpił w WWE The Bump. W trakcie rozmowy wypowiedział się na temat Omosa porównując go do Andre the Gianta, a także rywalizacja z Batistą oraz walka na WrestleManii.

Porównanie Omosa do Andre The Gianta:

Powiem tak. Nigdy nie będzie drugiego Andre, ale ten facet jest bardzo podobny. On jest wyjątkowym wrestlerem. Najważniejszą rzeczą jest to, aby zdał sobie sprawę z tego, że jest wyjątkowy i różni się od pozostałych. Średnia wielkość wrestlerów w obecnych czasach jest zupełnie inna niż w przeszłości. Oto facet, który jest niesamowicie wysportowany, duży i silny. Zależy mi na tym, aby nie bał się swojej wyższości nad innymi. Czasami faceci nie rozumieją, co to oznacza. Odbyłem z nim kilka rozmów o tym, co powinien, a czego nie powinien robić. Jeśli zrobi się gorąco, zadzwoni do mnie.

Rywalizacja z Batistą i walka na WrestleManii:

To było w Detroit. Mieliśmy bardzo dobry mecz. Batista miał chip na ramieniu, prawda? Chciał wejść i skraść show. W tym czasie był mistrzem i czuł się nieco zlekceważony, ponieważ nasza walka nie była main eventem show. Dzięki temu był niezwykle zmotywowanym facetem, to była świetna zabawa. Wydaje mi się, że był to jeden z jego lepszych pojedynków w WWE. Nie z mojego powodu, ale dzięki motywacji, którą się kierował. Pamiętam, jak wróciliśmy na zaplecze, było już po wszystkim. Krzyczał sam na siebie, co mnie rozbawiło.

» Wygląda na to, że Dexter Lumis zostanie wyłączony z akcji na co najmniej miesiąc.

16 listopada podczas odcinka WWE NXT 2.0 Trick Williams oraz NXT North American Champion Carmelo Hayes zmiażdżyli Lumisa posiłkując się stalowym krzesłem. W trakcie ostatniego odcinka NXT 2.0 Indi poinformowała, że Dexter będzie pauzował przez ponad miesiąc.

Indi oraz jej tag team partnerka Persia Pirotta zauważyły, że Trick i Carmelo odebrali Dexterowi zdolność do posługiwania się ręką, a następnie zadedykowała tag team match swojemu storyline’owemu mężowi.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Lumis w rzeczywistości doznał urazu, czy jest to część większego storyline’u.