Jak wygląda sytuacja kontraktowa Johnny’ego Gargano?, Kolejne informacje w sprawie przebiegu leczenia Jima Rossa

» 3 grudnia 2021 roku wygaśnie kontrakt Johnny’ego Gargano. Z tego powodu jego występ podczas specjalnego wydarzenia NXT WarGames stoi pod znakiem zapytania. Portal Fightful informuje, że doświadczony wrestler zgodził się na przedłużenie kontraktu wiążącego go z federacją WWE o tydzień, przez co współpraca pomiędzy obiema stronami zakończy się w piątek 10 grudnia.

Z raportu wynika, że pomiędzy obiema stronami prowadzone są zaawansowane rozmowy, gdyż oficjele WWE bardzo cenią byłego mistrza NXT, który jest skłonny przedłużyć wygasającą umowę, jeżeli otrzyma “interesującego go” warunki.

Jak wiadomo na gali WarGames obejrzymy rywalizację z udziałem dwóch drużyn. Team Old School (NXT Champion Tommaso Ciampa, Johnny Gargano, Pete Dunne i La Knight) vs Team New School (Bron Breakker, NXT North American Champion Carmelo Hayes, Tony D’Angelo i Grayson Waller).

Jest jeden mecz, którego unikałem w całej mojej karierze NXT, ale w tym roku…. W końcu naszedł czas. WAR GAMES!”

» Komentator All Elite Wrestling Jim Ross za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował zdjęcie po operacji onkologicznej.

Na początku listopada Jim poinformował, że nie jest pewien, co do swojej przyszłości w federacji All Elite Wrestling z powodu raka.

Chciałem się upewnić, że nadal mogę robić swoje. Więcej będę wiedział po 22 listopada. Na pierwszym miejscu muszę postawić swoje zdrowie. Czy martwię się, że zostanę zastąpiony? Nie. Pracuję dla Tony’ego Khana, czyli innego faceta, niż dla tego z którym współpracowałem w przeszłości.