Ric Flair wyraża zainteresowanie pracą w AEW: Nigdy nie powrócę do WWE, Kane wyjawia co wpłynęło na decyzję o rozstaniu z wrestlingiem

» W najnowszym odcinku podcastu Wooooo Nation Uncensored, WWE Hall of Famer Ric Flair wyjawił, że po długiej rozmowie z Vincem McMahon stwierdził, iż w przyszłości nie będzie zainteresowany powrotem do WWE.

W ogóle nie było dyskusji. Powiedziałem Vince’owi McMahonowi, a moje słowo w dużej mierze jest moją wizą – jeśli nie zrobią dla mnie czegoś naprawdę “śmiesznego”, nigdy nie wrócę do WWE. Teraz zrobili wiele głupich rzeczy, więc myślę, że drzwi ponownie zostały otwarte. Nie rozmawiałem z Tonym Khanem na temat współpracy z All Elite Wrestling. To nie zmienia faktu, że oglądam ich wszystkie pokazy i doceniam sportowców, ludzi zaangażowanych w projekt AEW. Podkreślę to jeszcze raz, nie rozmawiałem z nikim z tej federacji. Czy chciałbym pracować dla Tony’ego Khana? Oczywiście, że tak, ale w tym momencie nie myślę o powrocie do WWE.

» WWE Hall Of Famer Kane wystąpił w podcaście The Doug Collins, w którym wypowiedział się na temat momentu, w jakim zdecydował się na zakończenie pracy na ringu.

Kiedy zauważyłem, że zaczynam tracić krok wiedziałem, iż moja kariery w branży wrestlingowej dobiega końca. Wiedziałem, że muszę zrobić coś innego w swoim życiu. Zawsze interesowałem się polityką oraz sytuacją w naszym rządzie. Moja filozofia jest bardzo konserwatywno-libertariańska. Chciałem utrzymać się z dala od kontuzji. Crystal wychowywała dzieci, a także pracowała. W zasadzie to robiła wszystko. Nie wydaje mi się, abym dokonał to wszystko bez niej. Nie każdy z nas jest stworzony do bycia dowódcą. Przez dziewięć lat była samotną matką, przyzwyczajona do takiego samego życia, a to trudne.