Eric Bischoff wypowiada się na temat zdrowia Hulka Hogana, Jay Lethal kolejnym uczestnikiem AAA Mega Championship Matchu

» Podczas 83 Weeks Podcast, Eric Bischoff wypowiedział się na temat zdrowia swojego przyjaciela Hulka Hogana.

Zmaga się z wieloma problemami, prawdopodobnie dlatego, że przez wiele lat pracował fizycznie. Spotkałem się z nim zaledwie dwa tygodnie temu. Hulk ciężko trenował, chociaż teraz wygląda on zupełnie inaczej niż w przeszłości. Wiele czasu poświęca rehabilitacji (cztery lub pięć razy w tygodniu), po czym wraca do domu i kilka godzin spędza na siłowni. Jestem pewien, że każdego dnia modli się o to, aby odzyskać sprawność, jaką stracił po 17 operacjach kręgosłupa. Trzymaj się bracie!

» Kilka dni temu Kenny Omega zrzekł się AAA Mega Championship. W związku z tym podczas eventu TripleMania Regia, który odbędzie się na początku grudnia otrzymamy starcie o wspomniane mistrzostwo. Dotychczas wiedzieliśmy, że wystąpią w nim El Hijo del Vikingo oraz Samuray Del Sol. Do walki został dodany kolejny wrestler, a jest nim Jay Lethal, który dzięki współpracy AEW z AAA otrzyma szansę na zdobycie kolejnego tytułu mistrzowskiego w swojej karierze.

Dwukrotny Ring of Honor World Champion Jay Lethal po raz pierwszy wystąpi w federacji AAA. Warto przypomnieć, że doświadczony wrestler w ringu AEW zadebiutował podczas ostatniego Dynamite wzywając Sammy’ego Guevarę do walki o AEW TNT Championship.

Warto przypomnieć, że Lethal w przeszłości dwukrotnie pracował dla meksykańskiej federacji. W 2008 oraz 2019 roku dla Consejo Mundial de Lucha Libre (CMLL).