Paul Heyman w samych superlatywach o The Usos, Doc Gallows wspomina pracę w roli Kane’a, Jordan Oliver kończy współpracę z MLW

» Paul Heyman udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat SmackDown Tag Team Champions The Usos porównując ich z The Funk Brothers.

Są współczesną, progresywną wersją Funk Brothers lub Tully Blanchard i Arn Anderson, albo Pat Patterson i Ray Stevens. Są pojedynczymi gwiazdami, które wspólnie tworzą jeszcze większą gwiazdę. Jimmy i Jey to dwaj świetni wrestlerzy, którzy są identycznymi bliźniakami. Byliby gwiazdami singles, ale świetnie dogadują się tworząc tag team.

The Usos są dokładnie tam, gdzie Roman Reigns był dwa i pół roku temu, czyli u progu swojej świetności. Nie widziałeś jeszcze najlepszej wersji The Usos. Oni są o lata świetlne przed wszystkimi drużynami w rosterze i wszelkie sportowej rozrywce. Przetrwali burzę, przeszli przez różne kontrowersje. Są nie tylko na szczycie własnej gry, ale także całej dywizji tag teamowej. Zanim zakończą karierę zostaną uznani nie tylko za najlepszy tag team wszechczasów, ale również za dwóch facetów, którzy skłonili nas do przedefiniowania opisu stylu w pojedynkach, jaki nam prezentują. Podobnie, jak ja kiedy przyjąłem termin menedżera, rozwinąłem go i przekształciłem w agenta, adwokata i specjalnego doradcę. Tak The Usos zrobili transformację drużyny tag teamowej.

» Impact Wrestling Star & członek The Good Brothers, czyli Doc Gallows wystąpił w odcinku MCW Cast, w którym wypowiedział się na temat pracy jako Imposter Kane.

Kiedy to zrobiłem miałem 22 lata. Był to mój pierwszy telewizyjny występ. Widziałeś faceta w okropnej peruce i garniturze. Wysłali go do Deep South. To była rozwojówka, w której się znalazłem. Po prostu Kane nauczył mnie wszystkiego, a pozostali faceci mnie nienawidzili. Kofi, Rick Knox – również tam trenowali. Wykonaliśmy naprawdę ciężką pracę w stylu Power Plant. Później musiałem zostać dwie godziny na treningu, aby ćwiczyć chokeslam, tombstone oraz clothesline z górnej liny. Z jakiegoś powodu pokonałem Kane’a jego prawdziwym finisherem, a następnego dnia pobił mnie i wyrzucił przez drzwi. To był mój koniec.

Zobacz także >>> WWE SmackDown 29 października 2021: Raport

» Federacja MLW poinformowała o zwolnieniu Jordana Olivera, który na jednym z tapingów Fusion został zaatakowany przez 5150. Wiele wskazuje na to, że zwolnienie tego wrestlera było częścią storyline’u. Warto przypomnieć, że 22-latek kontrakt z MLW podpisał w marcu 2019 roku. Od tego momentu był ważną częścią stajni Injustice.

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie z MLW rozstało się kilku innych wrestlerów, a w tym między innymi: Beastman, Bu Ku Dao oraz Leo Brien. Wiele wskazuje na to, że wkrótce Jordana oglądać będziemy w największych niezależnych federacjach wrestlingowych.