WWE SmackDown 29 października 2021: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka SmackDown, który odbył się w Mohegan Sun Arenie, Wilkes-Barre.

Show rozpoczęliśmy od zapowiedzi rywalizacji Trick or Street Fight z udziałem Happy Barona Corbina, Madcapa Moose’a, Ricka Boogsa oraz WWE Intercontinental Championa Shinsuke Nakamury.

Do ringu przybyła SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która otrzymała mieszaną reakcję od fanów zgromadzonych na arenie. Wrestlerka przedstawiła się jako mistrzyni, a następnie zadrwiła z fanów twierdząc, że nikt nie jest w stanie zrobić tego co ona. Flair dodała, że nie jest twarzą SmackDown, ale całej firmy wrestlingowej. Następnie wspomniała o swoim sukcesie, jaki odniosła i nic oraz nikt tego nie zmieni. Po dramacie, który miał miejsce na ostatnim SmackDown sytuacja wróciła do normy i właśnie jej potrzebowały wszystkie kobiety w rosterze. One potrzebują mentora, kogoś kto poprowadzi ich do sukcesu. Niespodziewanie na arenie pojawiła się Sasha Banks, która wyśmiała córkę WWE Hall of Famera, która sugerowała, że jest liderką, gdyż tego nikt nie kupi. Sasha dodała, że Flair wie czego chce, więc kiedy otrzyma szanse na zdobycie mistrzostwa kobiet SmackDown? Charlotte powiedziała, że Sasha zachowuje się samolubnie twierdząc, iz zasługuje na tytuł, ponieważ za każdym razem, kiedy dostawała szansę, nie potrafiła jej wykorzystać. Mistrzyni dopowiedziała, że rozmawiała dziś z Sonią Deville i wspólnie doszli do wniosku, że ktoś nowy zasługuje na title shota. Na arenie pojawiła się Shotzi, która stwierdziła, że jest odpowiednią osobą, ponieważ jak dotąd nie rywalizowały ze sobą. Michael Cole potwierdził, że Shotzi zmierzy się z Charlotte. Jeśli wrestlerka z NXT wygra to stanie przed szansą na zdobycie SmackDown Women’s Championship.

Championship Contender’s Match: SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair vs. Shotzi

Zwyciężczyni: Charlotte Flair

Po pojedynku Sasha Banks sprawdziła, czy Shotzi nie stała się krzywda, co próbowała wykorzystać mistrzyni i zaatakować swoje rywalki. Do ataku nie doszło, ale niespodziewanie pomiędzy Shotzi oraz Banks doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszła wrestlerka z WWE NXT.

Na zapleczu Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Jeffem Hardym na temat oczekiwań związanych z powrotem na SmackDown. Jeff powiedział, że jest podekscytowany, ponieważ postara się znaleźć nowy początek, nowych przyjaciół i być może nową szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego, na co nigdy nie miał szansy. Wywiad przerwali Happy Baron Corbin oraz Madcap Moss rozmawiając o dzisiejszym Trick or Street Fight Matchu.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Brocka Lesnara oraz The Bloodline. Bestia zaatakowała urzędników WWE, kamerzystę oraz Adama Pearce’a, który tego samego wieczoru zawiesił Lesnara na czas nieokreślony. Kreatywny WWE powiedział, że działanie Brocka było obrzydliwe, naganne i tchórzliwe, więc nie może zaakceptować takiego czynu. Oprócz zawieszenia Brock Lesnar został ukarany grzywną w wysokości 1 miliona dolarów.

Następnie widzimy uśmiechniętego Paula Heymana, który został poproszony o komentarz na temat zawieszenia Brocka Lesnara. Heyman powiedział, że na Crown Jewel, WWE Universal Champion Roman Reigns zniszczył Lesnara, który na pewno przybędzie do siedziby WWE po to, aby rozerwać wszystkich zaczynając od Pearce’a.

Open Challenge: Drew McIntyre vs. Mustafa Ali

Zwycięzca: Drew McIntyre

W ubiegłym tygodniu King Xavier Woods celebrował zwycięstwo w turnieju King of The Ring. Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem członków The New Day. Do Xaviera i Kofiego dołączyli The Usos.

Trick or Street Fight: Rick Boogs & WWE Intercontinental Champion Shinsuke Nakamura vs. Happy Baron Corbin & Madcap Moss

Zwycięzcy: Happy Corbin i Madcap Moss

Na zapleczu Sonia Deville powiedziała, że nie ma uprzedzeń do nikogo, ponieważ jest urzędnikiem WWE. Wywiad przerwał Sami Zayn sugerując, że Deville będzie go potrzebowała, zwłaszcza teraz, ponieważ zbliżamy się do Survivor Series.

Naomi vs. Shayna Baszler

Zwyciężczyni: Shayna Baszler

Na backstage’u Kayla Braxton zapytała Kinga Xaviera Woodsa o to, czy obawia się o swoje rządy. Woods odpowiedział, że zauważa pewne zagrożenie, ale mając obok siebie rycerza Kofiego Kingstona, wszystko musi się udać. Na zakończenie Xavier dodał, że nadszedł czas na królewskie skopanie tyłka.

SmackDown Tag Team Champions The Usos vs. The New Day

Zwycięzcy: The New Day

Po walce Xavier Woods i Kofi Kingston celebrowali zwycięstwo i tym akcentem zakończyliśmy SmackDown.