Tony Nese opowiada o dołączeniu do AEW, Pollo Del Mar wystąpi na GCW La Fights

» AEW Superstar Tony Nese wystąpił w podcaście prowadzonym przez Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat dołączenia do AEW.

To dla mnie błogosławieństwo, bardzo się cieszę. Zostałem zaproszony do AEW. Skontaktowali się ze mną w taki sposób. – Hej jesteśmy w Orlando i wiemy, że również tutaj przebywasz. Faktycznie tak było. Przebywałem w Orlando podczas 90-dniowej klauzuli spędzając czas z przyjaciółmi. Minęło 10 minut zanim tygodniówka weszła na antenę, więc zostałem odciągnięty na bok i powiedzieli, że chcą abym usiadł wśród fanów, gdyż chcieli mnie pokazać w telewizji. Zrobiłem to, co chcieli, więc zaczęliśmy dyskutować na temat kontraktu. Zaprezentowali mnie jako wielką gwiazdę, co bardzo doceniam.

» Federacja GCW poinformowała o zakontraktowaniu Pollo Del Mar (aka Paul Pratt) na La Fights. Pojawi się 28 listopada na wydarzeniu w Los Angeles. Wydarzenie będzie emitowane za darmo na żywo w sieci oraz kanale GCW na YouTubie.

Dotychczas zapowiedziane osobistości na La Fights: Gatson, Drake, Delilah, Everfly, Sheik, Ju Dizz, Juicy, Vandagriff, Kreed.

Pollo Del Mar będzie gościem czwartkowego odcinka Wrestling Inc. Daily, czyli podcastu prowadzonego przez Nicka Hausmana.