Zaręczyny komentatora i wrestlerki, SPOILER: Były wrestler WWE pojawił się na AEW Dynamite, Rewanżowe starcie zapowiedziane na RAW!

» Gwiazda kobiecej dywizji WWE, Carmella, oraz jej partner Corey Graves zaręczyli się. Wrestlerka ogłosiła wesołą nowinę w sobotni wieczór na swoich social mediach. Dodała ona ona zdjęcie w objęciach swojego ukochanego z widocznym pierścionkiem i dopiskiem “najlepsze urodziny w historii”. Para spotyka się ze sobą od 2019 roku.

» Były WWE Cruiserweight Champion Tony Nese pojawił się podczas AEW Dynamite. Nese został wyróżniony w tłumie podczas walki Danielsona z Rhodesem. Wrestler został zwolniony z WWE ostatniego lata i od tej pory był okrzyknięty jednym z “gorętszych nazwisk” jeśli chodzi o wolnych agentów.

» WWE ogłosiło, że mistrzowie tag-team RAW RK-Bro (Randy Orton i Riddle) będą bronić swoich tytułów przeciwko AJ Stylesowi i Omosowi w poniedziałkowym odcinku RAW, który jest reklamowany jako “premierowe” wydanie sezonu. Jeszcze na SummerSlam w sierpniu Orton i Riddle zdobyli tytuły pokonując Stylesa i Omosa. Kolejny pojedynek tych dwóch tag-teamów odbył się na czwartkowym Crown Jewel. Obecni mistrzowie zachowali tytuły. Poniedziałkowe RAW odbędzie się w Toyota Center w Houston w Teksasie. Będzie to pierwszy odcinek Raw z nowym rosterem po drafcie.