SPOILERY! Występ Riddle w RAW TALK: Chcę, aby Randy powrócił do mojego życia, Buddy Murphy przed szansą na zdobycie FTW Championship

» Randy Orton po raz ostatni raz w telewizji WWE widziany był 21 czerwca na Monday Night RAW. Tag Team partner Vipera pojawił się gościnnie w RAW Talk. W trakcie programu Riddle ujawnił, że złożył raport o zaginionej osobie w Departamencie Policji w Tampie.

Tak bardzo tęsknię za Randym. Dzwoniłem do niego, ale słyszę tylko pocztę głosową. Jego skrzynka pocztowa jest pełna i nie chcę być jednym z tych stalkerów, którzy sprawdzają jego Instagram. Jestem zaniepokojony. Poszedłem do Departamentu Policji w Tampa, aby zgłosić zaginięcie Randy’ego. Kiedy poprosili mnie o przedstawienie się, powiedziałem że jestem jego bratem. Oni stwierdzili, że nie jesteśmy braćmi, ponieważ mamy inne nazwisko. Musiałem im wyjaśnić, że wciąż jestem jego bratem. Jestem trochę wstrzymany, ponieważ chcę tylko, aby Randy powrócił do mojego życia.

Jeśli wygram, zszokuję świat i zrobię cash in na Tag Team Championship. Wszyscy chcą zdobyć World Title, ale może to nie mój czas. Wspinam się po drabinie, baby. Dostałem US Title, a teraz zgarnę tag team titles. Randy jest poturbowany zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie, czuję że mogę mu pomóc, dając szansę na zdobycie tytułów tag teamowych.

Riddle dołączył do Ricocheta, Johna Morrisona, Drew McIntyre’a, Big E, Kevina Owensa, Setha Rollinsa oraz Shinsuke Nakamury.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 12 lipca 2021: Raport

» Były WWE Superstar Buddy Murphy zmierzy się z wrestlerem, który na co dzień reprezentuje federację All Elite Wrestling. Dla Buddy’ego będzie to pierwszy pojedynek od momentu odejścia z WWE.

FTW Champion Brian Cage za pośrednictwem Instagrama ogłosił, że w sobotę 18 września w 2300 Arenie zmierzy się z Buddym dla federacji Battleground Championship Wrestling.

Ogłoszone! Murphy vs Machine. Jeden z gorętszych meczów, na który czekałem od czasu wielu zwolnień WWE. Musimy być w centrum uwagi, mieć walkę wieczoru i wejść do środka! One helluva powraca do areny ECW. W sobotę 18 września na żywo w 2300 Arena Worlds Collide! Zobacz, jak FTW Champion Brian Cage walczy jeden na jednego z niezwykle utalentowanym Buddym Murphym!

Na wspomnianym wydarzeniu pojawią się takie gwiazdy, jak:

Matt Hardy, nZo, Aiden English, KC Navarro, Ray Jaz, Amber Nova, Leila Grey, Little Guido, Raven Last Agent of The Apocalypse, The Gunn Club oraz Bear Country.