WWE Monday Night RAW 12 lipca 2021: Raport

Monday Night RAW rozpoczynamy od materiałów poświęconych zmarłemu WWE Hall of Famerowi „Mr. Wonderful” Paulowi Orndorffowi, który zmarł w wieku 71 lat.

Jimmy Smith, Corey Graves oraz Byron Saxton zapraszają na ostatnie RAW z ery ThunderDome, które rozpoczęło się od materiałów wideo z zeszłotygodniowego odcinka czerwonej tygodniówki.

WWE Champion Bobby Lashley vs Xavier Woods

Jako pierwsi do ringu przybyli The New DAY (Xavier Woods i Kofi Kingston). Następnie na arenie pojawili się MVP, Lashley Ladies oraz WWE Champion. Bobby Lashley zmierzy się z Xavierem Woodsem w non-title matchu.

Zwycięzca: Xavier Woods

Po pojedynku członkowie The New Day celebrują zwycięstwo Xaviera szydząc z MVP, gdy ten spogląda w kierunku zwycięzcy.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Xaviera Woodsa oraz Bobby’ego Lashleya. Na zapleczu Kevin Patrick zatrzymał MVP mówiąc, że ktoś widział, jak Bobby opuszczał arenę. MVP przyznał, że Bobby Lashley opuścił arenę, ale nie jest to tak wielka sprawa, jak nam się wydaje. MVP gwarantuje, że Bobby będzie gościem w The VIP Lounge, gdyż ma się dobrze.

W ubiegłym tygodniu Drew McIntyre pokonał Jindera Mahala przez DQ po ingerencji ze strony Veera i Shanky’ego. Trójka zaatakowała wrestlera z Europy, a Jinder ukradł jego miecz, który jest rodzinną pamiątką. Następnie widzimy, w jaki sposób Jinder przybył na arenę.

Alexa Bliss obecna jest w Alexa’s Playground. Wrestlerka opowiada o ekscytacji odcinkiem RAW twierdząc, że jej celem jest zdobycie walizki Money in the Bank. Eva Marie oraz Doudrop włączyły się do segmentu. Alexa poprosiła Doudrop o opisanie swojego pobytu na RAW za pomocą jednego słowa. Eva została nazwana przez Alexę Bliss dodatkowym gościem, jednak to jej się nie spodobało, gdyż jest gwiazdą i czołową postacią na RAW. Rozwścieczona Marie stwierdziła, że znajdują się w obskurnym, brudnym, małym placu zabaw, więc rozumie dlaczego Bliss zaprosiła tylko Doudrop.

Po krótkiej przerwie w ringu obecny jest Jinder Mahal, który powiedział, że może posunął się za daleko zabierając cenną pamiątkę Drew. Jinder zaprosił byłego mistrza WWE, ponieważ chce go przeprosić, uścisnąć dłoń oraz oddać mu miecz. Na telebimie pojawił się Drew, który chce, aby Jinder przeszedł do sedna, ponieważ wie, iż jest on wielkim kłamcą oraz odznaczonym mistrzem. Jinder odpowiedział, że wolał zrobić to osobiście, ale wysłał Veera oraz Shanky’ego, aby przerobili miecz Drew, więc płótno zostało usunięte, a miecz się złamał. Jinder przeprosił twierdząc, że coś takiego musiało się wydarzyć. Drew powiedział, że trzeba się liczyć z pewnymi konsekwencjami ujawniając, że miecz obecny na ringu jest tylko repliką, a on zabrał motocykl Jindera. Szkot zniszczył motocykl, a Jinder, Veer i Shanky spoglądali na to, co się dzieje.

Na zapleczu Nikki A.S.H. (Nikki Cross) otrzymała rekwizyt od Riddle’a i zastanawia się, dlaczego nie może wykorzystać swoich super mocy, polecieć i zabrać walizkę Money in the Bank. Nikki twierdzi, że kocha superbohaterów tak samo, jak każdą inną osobę, ale na razie nie potrafi latać.

Nikki A.S.H. vs. Asuka vs. Naomi vs. Alexa Bliss

Zwyciężczyni: Nikki A.S.H.

Następnie widzimy Riddle’a przypinającego RAW Tag Team Championa AJ Stylesa. Do takowej sytuacji doszło podczas ostatniego RAW z powodu ingerencji The Viking Raiders. Sarah Schreiber poprosiła Wikingów o komentarz odnoszący się do walki Ivara ze Stylesem. Ivar powiedział, że dzisiaj wieczorem nauczy Stylesa szacunku do Wikingów. Na koniec wrestlerzy stwierdzili, że nie mogą się doczekać ponownego zdobycia RAW Tag Team Titles.

RAW Tag Team Champion AJ Styles vs. Ivar

Zwycięzca: Ivar

Po walce The Viking Raiders celebrowali swoje zwycięstwo.

RAW Tag Team Champion Omos vs Erik

Zwycięzca: Omos po wykonaniu podwójnego chokeslamu.

Komentatorzy rozmawiali na temat incydentu z udziałem Humberto Carrillo i Sheamusa. Wrestler z Europy obecny jest na zapleczu odsłuchując wiadomość, z której wynika, iż musi bronić WWE United States Championship.

Po przerwie widzimy zwycięstwo Xaviera Woodsa w walce z Bobbym Lashleyem. Na zapleczu The New Day rozmawiają z The Lucha House Party. Lince Dorado oraz Gran Metalik rozpoczęli pracę nad SummerSlam party. Sarah Schreiber zjawili się obok wrestlerów oznajmiając im, iż do budynku powrócił WWE Champion Bobby Lashley. Wrestlerzy wyśmiewają się z mistrza, a Kofi powiedział, że po raz kolejny zszokuje świat i po Money in the Bank będzie WWE Championem.

Na zapleczu widzimy WWE United States Championa Sheamusa atakującego Humberto Carrillo. Wrestlerzy zostali rozdzieleni przez urzędników WWE. Ta sytuacja nie spodobała się Damianowi Priestowi, który również ingerował w brawl.

WWE United States Title Match: Humberto Carrillo vs. Sheamus

Zwycięzca: Sheamus

Po walce Sheamus groził swojemu rywalowi, że złamie mu nos. Zanim zdążył tego dokonać przy ringu pojawił się Damian Priest odstraszając mistrza Stanów Zjednoczonych.

Na zapleczu Ricochet i Riddle rozmawiają na temat Money in the Bank. Riddle wspomina o tym, jak bardzo tęskni za Randym Ortonem, dla którego chce zgarnąć walizkę Money in the Bank, dzięki czemu będą mogli zdobyć RAW Tag Team Championship. Ricochet dodał, że ma dla Morrisona kilka niespodzianek w Falls Count Anywhere Matchu.

Falls Count Anywhere Match: Ricochet vs. John Morrison

Zwycięzca: Ricochet

Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z WWE Women’s Tag Team Champions Taminą oraz Natalią, która mówi, że planuje przejść do historii pokonując RAW Women’s Champion Rheę Ripley, zgarniając walizkę Money in the Bank i zdobywając SmackDown Women’s Title. Po chwili doszło do konfrontacji z udziałem mistrzyń, Mandy Rose oraz Dany Brooke.

Kevin Patrick poprosił Drew o komentarz na temat Jindera Mahala. McIntyre stwierdził, że jego podekscytowany faktem, iż jeśli na Money in the Bank zdobędzie walizkę to odzyska WWE Championship, ponieważ może to być dla niego ostatnia szansa.

RAW Women’s Champion Rhea Ripley vs. WWE Women’s Tag Team Champion Natalya

Zwyciężczyni: Rhea Ripley

MVP zaprosił wszystkich na specjalną edycję The Vip Lounge dodając, że jest to ostatnie RAW z serii ThunderDome. MVP dodał, że ThunderDome zostało zdominowane przez nich, więc program nazywał się The Lashley Dome. MVP zapowiedział powrót do live eventów, po czym zaprosił WWE Championa, który nie wygląda na szczęśliwego. Bobby stwierdził, że musi sam porozmawiać z MVP. Mistrz powiedział, że myślał o słowach, jakie padły z ust Kofiego Kingstona gdyż miał rację, że z powodu MVP stał się miękkim facetem. Lashley dodał, że Woods i Kingston powinni zostać zdetronizowani, więc jest wściekły na MVP, który chciał pocieszyć go szampanem oraz kobietami. Bobby sugeruje, iż docenia wszystkie dokonania MVP, ale to musi się zakończyć, gdyż wraca o pracy i jedyną przyjemnością, jaką chce jest niszczenie każdego, kto spróbuje zdobyć WWE TITLE. Lashley dodał, że wejdzie do Money in the Bank, aby rozerwać Kofiego i zaprezentować światu All Mighty WWE Champion. Na zakończenie mistrz dodał, iż w niedzielę zakończy karierę Kofiego Kingstona, po czym opuścił ring. Tym akcentem zakończyliśmy ostatni odcinek WWE RAW Thunder Dome.