SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 7 września 2020: Raport

Rozpoczynamy kolejne wydanie RAW z ThunderDome! Za stolikiem komentatorskim zasiadają dziś Samoa Joe, Byron Saxton oraz Michael Cole (w zastępstwie za Toma Philipsa).

Show otwiera pretendent do tytułu WWE Randy Orton! Viper jeszcze dziś zmierzy się z Keithem Lee, w rewanżu z Payback. Wcześniej jednak Legend Killer ma coś do powiedzenia. Orton nie jest zadowolony z tego, że aby zdobyć status pretendenta musiał pokonać Owensa, Rollinsa i Keitha, a teraz musi ponownie zmierzyć się z Lee. Dodatkowo wiadomość do Keitha, w której przekazał, że im częściej ich drogi będą się krzyżować, tym większe prawdopodobieństwo, że Keith zostanie kopnięty w głowę. Randy przechodzi do tematu Drew McIntyre’a, którego Orton kopnął w głowę kilkukrotnie dwa tygodnie temu i przy okazji złamał mu szczękę. Viper wychodzi z propozycją, aby Drew po prostu oddał mu mistrzostwo WWE.

W tym momencie słyszymy syreny karetki, która podjeżdża obok stage’u, a wychodzi z niej nie kto inny jak… Drew McIntyre! Mistrz WWE wbiega do ringu i częstuje Ortona potężnym Claymorem!

Na zapleczu Hurt Business rozmawiają ze sobą, aż w końcu atakują woźnego, który miał ponoć powiedzieć coś o mamie Sheltona Benjamina. Nic takiego oczywiście nie miało miejsca. Shelton częstuje mężczyznę kopnięciem, a następnie cała trójka w dobrych humorach kontynuuje wcześniej przerwaną rozmowę.

Przenosimy się w inne miejsce na zapleczu, gdzie przechadza się Drew McIntyre. Napotyka on grupkę ochroniarzy oraz Adama Pearce’a, który pyta mistrza WWE co tutaj robi, ponieważ nie ma zezwolenia na występy, przez jego złamaną szczękę. Drew odpowiada, iż bez znaczenia czy ze złamaną szczęką czy też nie, pojawi się na Clash of Champions oby pobić Ortona. Pearce przekazuje McIntyre’owi, że ten musi opuścić budynek, na co Drew się zgadza, ponieważ jak twierdzi zrobił swoje. McIntyre odchodzi, a Pearce przekazuje ochroniarzom, żeby byli skupieni ponieważ nie chce on większej liczby niespodziewanych gości w budynku.

Match #1
6-Man Tag Team Match
The Hurt Business (MVP, Bobby Lashley & Shelton Benjamin) vs. Cedric Alexander, Apollo Crews & Ricochet

Przed rozpoczęciem walki Cedric Alexander został zaatakowany na stage’u przez Hurt Business.

W trakcie pojedynku były Cruiserweight Champion zaatakował Ricocheta, a chwilę później Apollo Crewsa, przyczyniając się tym samym do porażki swojej drużyny. Wszystko to ku uciesze Hurt Business.

Zwycięzcy: The Hurt Business (MVP, Bobby Lashley & Shelton Benjamin)

Match #2
Tag Team Match
Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford) vs. Andrade & Angel Garza

Podczas starcia Angel Garza opuścił swój narożnik i postanowił zostawić Andrade na pastwę losu, co wykorzystali mistrzowie RAW Tag Team i wygrali walkę.

Zwycięzcy: Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford)

Nagle po walce rozbrzmiewa theme song CESARO! Chwilę później na rampie pojawia się również jego tag team partner… Shinsuke Nakamura!

Po reklamach mistrzowie tag team RAW i SmackDown znajdują się w ringu. Cesaro i Shinsuke rzucają wyzwanie Street Profits na walkę champions vs. champions w ramach „Brand to Brand Invitation”. Ford i Dawkins przyjmują wyzwanie, a to znaczy że za tydzień na RAW zobaczymy walkę Cesaro & Nakamura vs. Street Profits!

Akira Tozawa i jego ninje próbują zaskoczyć R-Trutha w restauracji, aby odebrać mu tytuł 24/7. Ta sztuka im się jednak nie udaje, a Truth ucieka z mistrzostwem.

Match #3
Singles Match

Peyton Royce vs. Billie Kay

Peyton wygrywa przez przypięcie, a po walce pomaga Billie Kay wstać i ją przytula.

Zwyciężczyni: Peyton Royce

Na arenie pojawia się cała rodzina Mysterio! Rey, jego żona oraz dwójka dzieci, czyli Dominik wraz ze swoją siostrą! Charly Caruso zadaje pytania o to, kiedy Rey powróci do zdrowia po kontuzji oraz pyta czy Rey ma jakieś rady dla syna przed jego dzisiejszą walką, w której rywalem jego syna będzie Murphy. O wilku mowa, ponieważ Murphy pojawia się na titantronie i rzuca Dominikowi wyzwanie, aby zmierzyli się w Street Fight matchu. Syn Rey’a zgadza się na to.

Kamera przenosi się na backstage, gdzie Shayna i Nia rozmawiają z Adamem Pearcem, zastanawiając się dlaczego muszą walczyć dziś osobno, w dwóch 1-on-2 handicap matchach przeciwko Riott Squad. W tym momencie obok Adama przechodzi Drew McIntyre, który jak się okazuje, nie opuścił jeszcze areny!

Match #4
Tag Team Match

Asuka & Mickie James vs. Lana & Natalya

Za tydzień Asuka i Mickie zmierzą się w walce o pas kobiet RAW, a dziś muszą współpracować. Udaje im się pokonać Lane i Natalye.

Zwyciężczynie: Asuka & Mickie James

Na zapleczu Hurt Business idą ramię w ramię z Cedrickiem Alexandrem. Shelton Benjamin przestrzega jednak Cedrica, że jeżeli ten w coś pogrywa, to Benjamin dowie się o tym i wtedy Alexander przekona się, dlaczego Shelton i spółka zwą się „Hurt Business”.

Pora na kolejną edycję V.I.P. Lounge! Hurt Business pojawiają się w ringu w towarzystwie Cedricka Alexandra, który dostaje od członków stajni koszulkę, w ramach prezentu powitalnego. Alexander tłumaczy, że ciężko być w drużynie z osobą, która mówi o sobie “One and only” oraz człowiekiem dla którego musiał się poświęcać, a później i tak to Apollo zgarniał szanse na zdobycie mistrzostwa.

W tym momencie rozbrzmiewa muzyka Viking Raiders, do których dołączają Ricochet i Crews. Czwórka ta wbiega do ringu i mamy brawl!

Match #5
8-Man Tag Team Match
The Hurt Business (MVP, Bobby Lashley & Shelton Benjamin) & Cedric Alexander vs. Viking Raiders (Ivar & Eric), Ricochet & Apollo Crews

Cedric kończy pojedynek poprzez Michinoku Driver na Ricochecie, po czym przechodzi do przypięcia. “One and only” odkopuje przed trzecim uderzeniem sędziego w matę, jednak ten i tak kończy pojedynek, który wygrywa Cedric i Hurt Business. Najprawdopodobniej doszło do botcha w trakcie tej końcówki starcia.

Zwycięzcy: The Hurt Business (MVP, Bobby Lashley & Shelton Benjamin) & Cedric Alexander

Drew McIntyre dalej przechadza się po zapleczu. Charly Caruso pyta mistrza, czy przypadkiem kilkanaście minut temu nie mówił, że opuszcza budynek. McIntyre odpowiada, że zabrał nie ten telefon, a teraz nie może znaleźć wyjścia z budynku. Dodaje jednak, by się o niego nie martwić, ponieważ znajdzie wyjście.

Shane McMahon i Kevin Owens spotykają się przed drzwiami do RAW Underground i urządzają tam sobie pogawędkę. KO ma tam dziś zmierzyć się z Aleisterem Blackiem.

Match #6
Singles Match
Keith Lee vs. Randy Orton

W ostatniej sekwencji pojedynku Orton wykonuje RKO na Lee, w momencie gdy miał już przejść do pinu, znikąd pojawił się Drew McIntyre i poczęstował go Claymorem po raz kolejny na dzisiejszym show!

Zwycięzca: Randy Orton przez DQ

Na stage wychodzi Adam Pearce, który mówi Drew, aby ten nie ryzykował i nie nastawiał się na niebezpieczeństwo, ponieważ wciąż nie jest medycznie dopuszczony do walki.

RAW Underground! Aleister Black nokautuje jakąś losową osobę w oczekiwaniu na pojawienie się Kevina Owensa. KO w końcu się pojawia i zaczyna swoją walkę z Blackiem. Po kilku akcjach, całe zamieszanie przenosi się za ring, gdzie Kevin wykonuje Back Body Drop na Blacku, a rozpromieniony tym widokiem Shane McMahon zaprasza nas na przerwę.

Po reklamach wściekły Viper konfrontuje się na zapleczu z Adamem Pearcem. Randy zarzuca Adamowi, że on i ochrona nie byli w stanie upilnować Drew, którego nie powinno tu być. Pearce obiecuje, że McIntyre’a już nie ma w budynku, ponieważ sam go odprowadził do wyjścia. Orton odpowiada, że słowo Pearce’a jest dla Randy’ego nic nie warte.

Match #7
Handicap Match
Riott Squad (Ruby Riott & Liv Morgan) vs. Shayna Baszler

Nia odwróciła uwagę Shayny, przez co Baszler została przypięta przez Liv Morgan.

Zwyciężczynie: Riott Squad (Ruby Riott & Liv Morgan)

RAW Underground część kolejna! Owens i Black kontynuują swoją walkę, a obrywa się nawet ludziom stojącym przy ringu. Żaden z zawodników wciąż nie może odnieść zwycięstwa. Wracamy do ThunderDome!

Match #8
Handicap Match
Riott Squad (Ruby Riott & Liv Morgan) vs. Nia Jax

Zwycięzcy: Retribution (no contest… chyba)

W trakcie walki zaczęły gasnąć światła, a to oznaczało nic innego, jak pojawienie się zawsze groźnego RETRIBUTION! Na ekranach w ThunderDome wyświetlono nazwę grupy, a sami jej członkowie ukazali nam się na titantronie, gdzie przekazali wiadomość, iż ciemność Retribution dotrze do każdego zawodnika WWE i tzw. WWE Universe.

Rodzina Mysterio wypowiada kilka słów w kierunku Murphy’ego przed walką Dominika z nim w Street Fight Matchu, już za chwilę.

RAW Underground! Black i Owens walczą już najprawdopodobniej dłużej, niż wszyscy zawodnicy na FAME MMA razem wzięci. W pewnym momencie Black wpada na DABBE-KATO! Wyraźnie irytuje to naszego rodaka, który wygląda jakby miał zaatakować Blacka. KO jednak odpycha Dabbe, chcąc kontynuować ofensywę na Blacku. Panowie wracają do ringu, jednak wtedy Kato atakuje zarówno Aleistera, jak i Kevina! W ten sposób kończymy dzisiejsze segmenty z RAW Underground, Shane McMahon się z nami żegna, a my wracamy do ThunderDome!

Jesteśmy z kamerą na backstage’u, gdzie Randy Orton poobijany ma zamiar opuścić budynek. W tym momencie jednak ponownie atakuje go Drew McIntyre! Kolejny Claymore! Już trzeci dziś!

Po reklamach dowiadujemy się, że Viper opuścił arenę w karetce.

Już za tydzień:
Champions vs. Champions non-title match: Street Profits vs. Cesaro & Nakamura
RAW Women’s Championship: Asuka (c) vs. Mickie James

Main Event
Street Fight
Dominik Mysterio vs. Murphy

Walka zakończyła się po tym, jak uwięziony przy linach Murphy zaczął inkasować uderzenia kijami do kendo od całej rodziny Mysterio. Murphy się poddał.

Zwycięzca: Dominik Mysterio

Rodzina Mysterio jednak nie zamierzała przestać i kontynuowała swoją zemstę po walce. Obrazkiem czwórki dorosłych bijących jednego człowieka kijami, kończymy dzisiejsze RAW!