SPOILERY! Mick Foley zachwycony Falls Count Anywhere Matchem, Ciąg dalszy rywalizacji Gigi Dolin z Sarray w NXT

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem portali społecznościowych wypowiedział się na temat Falls Count Anywhere Matchu z udziałem Ricocheta oraz Johna Morrisona. Do wspomnianego pojedynku doszło podczas poniedziałkowego Monday Night RAW. Mick był pod ogromnym wrażeniem akcji, jakie znalazły się w tej stypulacji.

Ricochet docenił miłe słowa WWE Hall of Famera przyznając, iż Legenda Hardcore’u zainspirowała go do wykonywania akcji wysokiego ryzyka.

W trakcie pojedynku obejrzeliśmy kilka widowiskowych akcji z udziałem drabin oraz innych asortymentów, które znajdowały się przy kwadratowym pierścieniu. Zarówno Ricochet, jak i John Morrison wezmą udział w męskim Money in the Bank Ladder Matchu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Dickies Arenie na Money in the Bank. Do wspomnianej dwójki dołączyli: Riddle, Big E, Drew McIntyre, Kevin Owens, Shinsuke Nakamura oraz Seth Rollins.

» Wiele wskazuje na to, że podczas najbliższego odcinka WWE NXT odbędzie się starcie z udziałem Gigi Dolin (dawniej Priscilla Kelly) vs Sarray.

Więc Toni Storm nie sądzi, abyś była na jej poziomie, ale myślę, że jesteś piekielnie dobrym konkurentem i ooooh. Tęskniłam za jakąś konkurencją, więc ja jako Gigi Dolin uważam, że byłoby miło wejść z tobą na ring.

Sarray zaakceptowała wyzwanie, więc Dolin musiała tylko przekonać WWE NXT GM Williama Regala do stworzenia widowiska z udziałem dwóch kobiet.

Dolin w WWE zadebiutowała 22 stycznia łącząc siły z Cora Jade w konfrontacji z Candice LeRae oraz Indi Hartwell. 31 marca na evencie NXT współpracowała z Zaydą Ramier, ale i tym razem musiały uznać wyższość LeRae oraz Hartwell. Od tego momentu Dolin nie pojawiła się w ringu NXT. Dla Gigi rywalizacja z Sarray będzie singlowym debiutem w kwadratowym pierścieniu w TV. Warto przypomnieć, że Gigi Dolin była uczestniczką turnieju MAE Young Classic w 2018, ale tam przegrała z obecną Impact Knockouts Champion Deonną Purrazzo.