POTENCJALNY SPOILER dotyczący powrotu Soni Deville do ringu WWE

Wiele wskazuje na to, że podczas zbliżającej się gali WWE PPV Money in the Bank do ringu powróci Sonya Deville.

W połowie czerwca pojawiła się informacja dotycząca treningów Deville, jakie odbywały się w WWE Performance Center. Fightful Select informuje, że nastąpił ogromny nacisk ze strony urzędników WWE na to, aby Sonya zaangażowała się w niedzielny Money in the Bank Ladder Match.

Źródła bliskie WWE również potwierdzają powyższe informacje. Z raportów wynika, iż wrestlerka do treningu wróciła kilka miesięcy temu. Dzięki dobrej i ciężkiej pracy na treningach oficjele WWE są bardzo zadowoleni z postępów, jakie wykonała wrestlerka. To z pewnością wpłynie pozytywnie na najbliższe przedsięwzięcia z udziałem byłej adeptki WWE NXT.

ZOBACZ TAKZE >>> WWE Monday Night RAW 12 lipca 2021: Raport

Pierwotnie powrót Deville do kwadratowego pierścienia planowano na początek 2021 roku, aby przygotować ją do występu na WrestleManii 37, ale z jakiegoś powodu wstępne plany zostały zmienione, a powrót opóźniony. Podczas poniedziałkowego Monday Night RAW, Sonya Deville ogłosiła, że WWE Women’s Tag Team Champion Natalya weźmie udział w kobiecym MITB Ladder Matchu. Z tego powodu do obsadzenia zostało tylko jedno miejsce.

Liv Morgan, Zelina Vega, Asuka, Naomi, Nikki A.S.H. i Alexa Bliss – to dotychczas zapowiedziane uczestniczki Women’s Money in the Bank Ladder Matchu.

Deville w styczniu 2021 roku została włączona do “The Authority”, przez co swój ostatni pojedynek w kwadratowym pierścieniu odbyła na SummerSlam 2020, gdzie przegrała z Mandy Rose w No DQ Loser Leaves WWE Matchu.