Adam Copeland na temat relacji z WWE po podpisaniu kontraktu z AEW

Adam Copeland jest gotowy na kolejny etap swojej kariery po debiucie w AEW podczas WrestleDream. Ale to nie znaczy, że zapomniał o całym czasie spędzonym w WWE i jego miejscu w jego życiu. W wywiadzie dla Sports Illustrated, Copeland zrobił wszystko, co w jego mocy, aby wyrazić swoją wdzięczność WWE za wszystko, co dla niego zrobili.

„Jestem bardzo wdzięczny za każdy aspekt mojej kariery i zawsze będę wdzięczny WWE. To było jedyne miejsce, w którym chciałem pracować. Dotarliśmy do miejsca, w którym zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy razem zrobić. I gwarantuję ci to – oni nie są źli. Ja nie jestem szalony. Otrzymałem tak wiele SMS-sów z biura, z działu podróży, z działu relacji z talentami, z działu muzycznego, od wrestlerów i żaden z nich nie jest zły. Są szczęśliwi z mojego powodu, i ja też jestem szczęśliwy. Mam też większą szansę pomóc całemu biznesowi wrestlingowemu w AEW”.

Mówi się, że Copeland będzie w przyszłości regularnie pojawiał się zarówno na Dynamite, jak i na Collision, a swoją pierwszą walkę w All Elite Wrestling stoczy w przyszłym tygodniu przeciwko Luchasaurusowi.

Chociaż na decyzję o zmianie firmy wpłynęło wiele czynników, Adam nie wahał się i chciał ponownie współpracować z wieloletnim przyjacielem Christianem Cage’em. Powtórzył, że jego dwie córki, Lyric i Ruby, pomogły mu uświadomić sobie, że jest to dla niego bardzo ważne.

„Przez jakiś czas zastanawiałem się nad tą decyzją” – powiedział Copeland o podpisaniu kontraktu z AEW. To nie była szybka decyzja z dnia na dzień. Kiedy spojrzałem na to na papierze, było to oczywiste. Ale myślałem głową i sercem, a te dwie rzeczy nie zawsze się zgadzały. Moje dziewczyny mi pomogły i dzięki temu jasno widzą tę decyzję. Podoba im się pomysł, że mogę pracować z wujkiem Jayem (Christianem Cagem), który jest moim najlepszym przyjacielem. Dzięki moim dziewczynom to wszystko nabrało dla mnie ogromnego sensu”.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl