Aktualny status Andrade w WWE, Informacje dotyczące kolejnych pozwów Joey’a Ryana, Kenny King na dłużej w Ring of Honor

» Od dłuższego czasu w telewizji WWE nie pojawił się Andrade. Wrestler z Meksyku swój ostatni pojedynek w telewizji stoczył 12 października 2020 przegrywając z Angelem Garzą w ciągu niespełna trzech minut. Ringside News informuje, że Andrade nie został powołany do żadnego branu, ale ma się pojawić wkrótce na RAW. Natomiast Fightful Select twierdzi, że El Idolo nie znalazł się na liście „osób, które mogły zastąpić danego wrestlera” podczas Royal Rumble. Krążą plotki, że oficjele WWE przygotowali ciekawy storyline dla meksykańskiego wrestlera, jednak nie wiadomo, kiedy powróci do telewizji WWE.

» Podczas akcji #SpeakingOut, która jakiś czas temu prowadzona była na Twitterze imię Joey’a Ryana kilku krotnie się przewinęło. Wrestler zaprzeczył wszystkim roszczeniom twierdząc, że ma dowód. Następnie wniósł kilka pozwów przeciwko osobom, które zniesławiły jego imię.
Według Heel By Nature pozwy jakie Ryan wytoczył zostało odrzucone bez uprzedzeń. 10 lutego sędzia orzekł oddalenie wniosku wrestlera przeciwko trzem kobietom, które go oskarżały. W każdym procesie domagał się 10 milionów dolarów odszkodowania. Wciąż czekamy, jak zakończy się rozprawa jaką Joey Ryan wytoczył firmie Impact Wrestling, wobec której zwrócił się z powodu bezprawnego rozwiązania umowy.

» Federacja Ring of Honor poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu z Kennym Kingiem. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak długo obowiązywać będzie kontrakt. W ubiegłym tygodniu w firmą nowymi kontraktami pochwalić mogą się RUSH, Dragon Lee oraz Bestia del Ring. Cała trójka współpracuje z Kingiem w La Faccion Ingobernable. Kenny King to były ROH Tag Team oraz dwukrotny ROH World Television Champion. W 2019 roku zdobył Honor Rumble na G1 Supercard.