Paige opowiada o wpływie CM Punka na obsadę BackStage, Rich Swann pomyślnie przeszedł operację, Andrade odnośnie przejścia do WWE

» Była mistrzyni kobiet WWE Paige wypowiedziała się na temat wpływu CM Punka na resztę obsady WWE BackStage:

“Jest niesamowitym facetem. Bardzo go szanuję. Nie mogłam z nim rozmawiać dopóki nie wrócił, co oczywiście było dla nas wszystkich wielką niespodzianką. On do każdego ma bardzo duży respect i nam pomaga. Jest w stanie poprowadzić każdego, tak samo w przypadku spotkań produkcyjnych, on wie co możemy mówić, a czego nie powinniśmy robić”.

» Impact Wrestling Star Rich Swann poddał się operacji kostki. Do urazu doszło podczas wydarzenia Impact Bash at the Brewery 2, przez co pauzował i nie pojawił się na gali PPV Hard to Kill. Pierwotnie miał on połączyć siły z Willie Mackiem w konfrontacji z Impact World Tag Team Champions The North, jednak w ostateczności otrzymaliśmy handicap match. Federacja za pośrednictwem Twittera życzy wrestlerowi szybkiego powrotu do zdrowia.

» WWE United States Champion Andrade w rozmowie dla Seconds Out opowiedział o dostosowaniu swojego stylu zapaśniczego, do tego co oczekuje WWE:

“Nie była to wielka zmiana, ponieważ miałem tak wiele meczów… Generalnie odwiedziłem wiele miejsc na świecie, wiele krajów, w których występuje profesjonalny wrestling i gdzie prezentowane są takie style, jak: Lucha Libre. Teraz jestem w WWE, czyli w miejscu w którym powinno być inaczej. W firmie mamy gwiazdy z całego świata, byłe gwiazdy sceny niezależnej, z którymi w przeszłości pracowałem chociażby: Finn Balor, Kevin Owens, Sami Zayn, czy Ricochet”.