AEW Dynamite 10 lutego 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Już dziś w AEW swoją pierwszą walkę zawalczy KENTA.  Galę rozpoczynamy od dzisiejszej  jedynej walki o mistrzostwo.

Singles match o AEW TNT championship 

Darby Allin Vs. Joey Janela

Zwycięzca – Darby Allin

Darby wygrał po Coffin Drop. Ani przed, ani po walce nie było żadnej interferencji.

Jon Moxley jest poza areną. Powiedział on kilka słów o pretendencie do jego tytułu. Moxley nie czuł się zaskoczony tym co stało się tydzień temu. Panowie zmierzą się 26 lutego (już na gali NJPW). Mox dodał, że dzisiejsza walka jest tylko dla zabawy.

Sammy Guevara chce porozmawiać z MJF’em. Ten skontrował rozmowę i uknuł teorię, że to Guevara chce przejąć Inner Circle. ,,Spanish God” zauważył jednak, że MJF nagrywa go. Sammy rzucił telefonem w ścianę i jakby to nie wystarczyło, chwilę później go kompletnie zniszczył.

Tag team match 

Cody Rhodes  & Lee Johnson/ with Arn Anderson Vs. Peter Avalon & Cezar Bononi

Zwycięzcy – Cody Rhodes & Lee Johnson

Lee zgarnął zwycięstwo dla swojej drużyny. Po walce Nightmare Family mu pogratulowała.

Bracia Jackson na backstage’u mieli spór z Good Brothers. Konkretnie chodziło o eliminację Matta Jacksona. Anderson szybko odpowiedział, że byli skupieni na swoich rywalach z No Surrender. The Young Bucks wpadli na pomysł na walkę między The Young Bucks, a Santaną i Ortizem o mistrzostwa AEW tag team. Będziemy tego świadkami już za tydzień.

Page udziela wywiadu. Powiedział, że mimo tego iż tydzień temu walczył razem z Hardym, to panowie nie są ze sobą w drużynie. Wtedy pojawił się Matt, który zaproponował opić zwycięstwo z zeszłego tygodnia. Adam zaakceptował ten pomysł, ale na początku chciał poszukać swojego telefonu. W tle widzimy Jona Silvera, który najprawdopodobniej nie skończył jeszcze biznesu z Adamem.

Singles match 

PAC Vs. Ryan Nemeth

Zwycięzca – PAC

Mamy powtórkę ślubu Kipa Sabiana z Penelope Ford. Od razu po tym widzimy Miro, który jest zdenerwowany co się tam stało. Dosadnie powiedział, że Orange będzie mógł to celebrować wraz ze swoim przyjacielem Trentem w szpitalu.

MJF w rozmowie z pierwszym mistrzem AEW oskarżył Guevarę o uderzenie go w żebra. Chris szybko odpowiedział, gdzie jest teraz Sammy. Kiedy zorientował się, że mecz jest już za chwilę powiedział, że zajmą się tym kiedy indziej.

Tag team match 

Chris Jericho & MJF Vs. The Acclaimed

Zwycięzcy – Chris Jericho & MJF

Walkę zakończył Judas Effect. Po walce Sammy Guevara pojawił się na arenie. Kiedy Chris zapytał co się z nim dzieje, ten szybko odparł, że 9 grudnia na Dynamite obiecał sobie to. Kończy z Inner Circle.

Sammy zapytany przez Alexa Marveza dlaczego opuszcza Inner Circle odpowiedział, że nie ma to znaczenia. Potrzebuje trochę odpoczynku od tego miejsca.

Hardy i Page celebrują swoje zwycięstwo w barze. Matt powiedział iż wie, że Adam nie lubi tag teamów, ale proponuje mu pomoc, tylko za 30% jego zarobków. Kiedy Matt przez chwilę zajął się czymś innym, Adam podmienił papiery i dał swoje. Podpisał je i powiedział Mattowi, że ten również musi je podpisać.

Nadszedł czas na wywiad ze Stingiem. Nie potrwało on jednak zbyt długo, gdyż pojawiło się nagranie od drużyny Taza. Ci pokazali iż porwali nieprzytomnego Allina, którego poddali torturze( Allin zapięty w plastikowy wór został przywiązany do samochodu.) Następnie Taz odpalił SUVa i było widać, że odjeżdżają z parkingu.  Sting opuszcza arenę.

AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament First round 

Leyla Hirsch Vs. Thunder Rosa

Zwyciężczyni – Thunder Rosa

Jungle Boy rozmawia z Tonym Schavione. Ten pierwszy jest zniesmaczony tym, że porwali oni Marko. Wie jednak dlaczego się to stało. Chodzi tu o to, że Jungle Boy poddał swojego rywala na oczach całego świata.

Falls Count Anywhere No DQ Tag team match

Kenny Omega  & KENTA Vs.  Jon Moxley &  Lance Archer

Jon pojawił się ze swoim mistrzostwem US. Podczas walki wmieszał się Jake Roberts oraz Good Brothers. W końcu to oni zadecydowali o wyniku spotkania.

Zwycięzcy – Kenny Omega & KENTA