AEW

Britt Baker zainteresowana współpracą z Mercedes Mone w AEW

Fani oraz czołowa wrestlerka All Elite Wrestling, Britt Baker chcieliby zobaczyć byłą wrestlerkę WWE Mercedes Mone w telewizji AEW.

Mercedes Mone obecnie występuje w federacji New Japan Wrestling, gdzie w lutym na Battle in the Valley pokonała KAIRI zdobywając IWGP Women’s Championship.

Biorąc pod uwagę fakt, że pomiędzy NJPW, a AEW nawiązana jest współpraca, wielce prawdopodobne, że Mone wkrótce zadebiutuje w telewizji AEW.

To dziwne, ponieważ widzę, że ona jest teraz wolna. W pewnym stopniu jest osiągalna. To jest bardzo realistyczny match, który może się wydarzyć. Myślę, że świat pro-wrestlingu jest gotowy, aby zobaczyć Mercedes Mone wypuszczoną z klatki. Co na teraz będzie robić? Mam nadzieję i modlę się o to, że kiedyś zobaczę ją w AEW. Jeśli przez przypadek ja też będę mogła być na tym samym programie, chciałabym aby nas połączono.

Według PWInsider.com druga odsłona AEW & NJPW: Forbidden Door planowana jest na 23 czerwca. Być może debiut Mone w ringu AEW nastąpi na wspomnianym wydarzeniu.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl