Czy Randy Orton zmierzy się z Tommaso Ciampą?, WWE i AEW daleko od powrotu fanów

» Randy Orton powiedział coś, czego Tommaso Ciampa nie pochwalił. W związku z tym między wrestlerami doszło do wymiany zdań. Oczywiście miała ona miejsce na Twitterze, ale wkrótce może zostać przeniesiona do ringu. Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live potwierdził, że nie ma planów dotyczących feudu Ciampy z Ortonem i była, to tylko internetowa sprzeczka:

Oto, co wiem. Nie zrobiono tego, aby ustawić pojedynek. Jestem pewien, że mogli się ze sobą spotkać i powiedzieć, coś aby zaciekawić fanów. Oficjele WWE nie mają w planach pojedynku z udziałem Randy’ego Ortona i Tommaso Ciampy. Jeżeli Ciampa zostanie przeniesiony do głównego rosteru, to taki pojedynek może się odbyć. Nie mówię, że Ciampa zostanie przeniesiony na RAW, lub SmackDown. Teraz wszyscy mówią na temat wspomnianej dwójki i chcą, aby doszło do ich walki.

W WWE panuje porzekadło “nigdy nie mów nigdy”. W tym przypadku może być podobnie. Pozostaje nam tylko poczekać na dalszy rozwój sytuacji.

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała o ponownym otwarciu. Dzięki temu fani będą mogli pojawiać się na show organizowanych przez japońską federację. Według raportu The Wrestling Observer Newsletter zarówno WWE, jak i AEW są daleko od zrobienia tego samego.

Jest, to możliwe, ale nic nie słyszałem, aby AEW rozmawiało nad fanami. Mam wrażenie, że jest zbyt wcześnie, aby nad tym myśleć. Możliwe, że za trzy miesiące federacja New Japan Pro Wrestling zostanie zamknięta, a wtedy funkcjonować będzie WWE oraz AEW. NJPW może być pierwszą firmą, która powróci razem z fanami. Fani w każdym środowisku muszą nosić maski i to się nie zmieni w najbliższym czasie.