https://www.wwe.com/videos/rey-mysterio-and-santos-escobar-present-each-other-with-masks-wwe-digital-exclusive-feb-10-2023

Jak wygląda przyszłość członków LWO?

10 listopada podczas tygodniówki WWE SmackDown, Santos Escobar przeszedł heel turn atakując Reya Mysterio.

WWE od dłuższego czasu przygotowywało Santosa Escobara do heel turnu. Kontuzja z jaką zmagał się wspomniany wrestler miała mieć wpływ na zmianę jego charakteru. Kontuzja Reya Mysterio, który został zaatakowany przez Santosa Escobara była częścią storyline’u, ponieważ doświadczony wrestler z Meksyku musiał przejść operację.

Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio zauważył, że plan WWE dotyczący Santosa Escobara i Reya Mysterio zakłada starcie drużyn pod dowództwem wspomnianej dwójki.

To będzie walka dwóch drużyn. Santos oraz kilku partnerów vs Rey oraz jego tag team partnerzy. Nie wiem, co zrobią z LWO. Może nawet zaczną spierać się o nazwę grupy. Oczywiście Carlito będzie z Reyem, a Santos z Cruzem del Toro oraz Joaquinem Wildem. Nie wiem, gdzie zostanie przydzielona Zelina Vega oraz jaka panuje sytuacja w grupie.

Jeśli dojdzie do starcia z udziałem dwóch drużyn to zarówno Cruz del Toro, jak i Joaquin Wilde będą mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl