Uwaga na Spoilery! Kurt Angle vs Rey Mysterio na RAW, Zapowiedź powrotu Brocka Lesnara do WWE TV, Finn Balor o swojej walce na WrestleManii 35

» WWE Hall of Famer Kurt Angle kontynuuje swój Farewell Tour przez, co na najbliższym RAW zmierzy się z Reyem Mysterio. Warto zaznaczyć, że jego rywalem na dzisiejszym SmackDown Live będzie AJ Styles, natomiast na WrestleManii 35 zmierzy się z Baronem Corbinem. Oczywiście ten ostatni pojedynek może zostać zmieniony w ostatniej chwili zważywszy na spekulacje jakie pojawiły się w tej sprawie.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Bostonie odbył się segment z udziałem Setha Rollinsa oraz Paula Heymana, po którym dowiedzieliśmy się, że za tydzień na czerwonej tygodniówce zawita WWE Universal Champion Brock Lesnar, który będzie miał do przekazania swojemu przeciwnikowi kilka słów. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że na WrestleManii 35 “The Beast” straci tytuł mistrzowski tylko, po to aby w spokoju przygotować się do występu w UFC.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka RAW na zapleczu WWE Superstar Finn Balor wypowiedział się na temat konfrontacji z WWE Intercontinental Championem Bobbym Lashleyem podczas WrestleManii 35:

“Wiesz, nic co warto posiadać nie jest łatwe do zdobycia – powiedział Balor. Ale pytanie nie brzmi, czy jestem gotowy na Bobby’ego Lashleya, pytanie brzmi, czy Bobby Lashley jest gotowy na Finna Balora?”.