Uwaga na Spoilery! Szczegóły dotyczące wielkiego starcia na Survivor Series 2019, Nowa stypulacja w walce Huntera, Wielki pojedynek zapowiedziany na RAW

» Lokalne media w Chicago ujawniły wielki 5-on-5 Traditional Elimination match podczas gali PPV Survivor Series. Podobno drużyna RAW w składzie: Braun Strowman, Finn Balor, Roman Reigns, Drew McIntyre oraz WWE Intercontinental Champion Bobby Lashley zmierzy się z drużyną SmackDown w składzie: WWE United States Champion Samoa Joe, Kevin Owens, AJ Styles, Randy Orton i Rey Mysterio. Oczywiście plany te mogą ulec zmianie zwłaszcza, że po WrestleManii 35 nastąpi Superstar Shake-up. Gala Survivor Series 2019 odbędzie się 24 listopada w Allstate Arenie w Rosemond, a bilety na show trafią do sprzedaży w najbliższy piątek.

» WWE COO Triple H poinformował, że jego kariera zostanie położona na szali w starciu z Batistą podczas WrestleManii 35, gdzie fani będą mogli obejrzeć No Holds Barred Match. Warto przypomnieć, że na RAW w Bostonie Hunter otrzymał pismo od adwokata, w którym było napisane, iż Dave odmówi starcia z nim o ile Triple H nie postawi swojej kariery na linii.

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW federacja WWE ogłosiła duży sześcioosobowy tag team match, w którym Charlotte Flair & Becky Lynch oraz RAW Women’s Champion Ronda Rousey zmierzą się z The Riott Squad (Liv Morgan, Sarah Logan oraz Ruby Riott). Będzie to ostatni występ całej szóstki na RAW przed WrestleManią 35.