All Elite Wrestling zapowiada kolejną galę!

Jak widać na załączonym wyżej obrazku, All Elite Wrestling zapowiedziało kolejną galę, tym razem planowaną na czerwiec.

Pierwsze ogłoszenie padło w programie “Being The Elite”, pod koniec 144. odcinka:

Jak udało nam się dowiedzieć, będzie to specjalne wydarzenie z okazji turnieju Fighting Game organizowanego przez “CEO Gaming Inc”. Event ten przypada na weekend 28-30 czerwca. Na całość  imprezy zostało zaproszone All Elite Wrestling, które w sobotę 29 czerwca zorganizuje swoją galę w Ocean Center Arena w Daytona Beach. Obiekt może pomieścić około 10 000 fanów.

W tym samym miejscu WCW zorganizowało w 1996 roku galę Bash at the Beach, a kierując się ostatnimi doniesieniami o zastrzeżeniu praw do tej nazwy przez Cody’ego Rhodesa, niewykluczone, że czerwcowe show AEW przybierze tę właśnie nazwę.

Póki co jedyne zapowiedziane starcie na ten event to Hardcore Match pomiędzy Michaelem Nakazawą a Alexem Jebaily’em, który co ciekawe jest założycielem i prezesem CEO Gaming Inc. Z pewnością więcej informacji poznamy już wkrótce, natomiast warto zaznaczyć, że jest to już trzecie zapowiedziane show od AEW, pomimo, że nie obyło się nawet pierwsze.

Przypomnijmy, że 25 maja odbędzie się Double or Nothing, w czerwcu show w Daytona Beach, zaś w lipcu Fight for the Fallen w Jacksonville. Niewykluczone, że w sierpniu lub we wrześniu zobaczymy All In 2.