Tony Khan zapowiada turniej tag teamów na start tygodniówki AEW w TNT!

W najnowszym odcinku podcastu The Steve Austin Show gościł prezes All Elite Wrestling – Tony Khan. W rozmowie z WWE Hall of Famerem poruszył on wiele ciekawych wątków, a jednym z tych najbardziej ciekawych jest na pewno fakt zapowiedzenie turnieju tag teamów AEW.

„Kiedy jesienią zaczniemy nasz cotygodniowy program telewizyjny zamierzamy przeprowadzić turniej tag teamów w którym będą miały miejsce najlepsze tag teamowe walki w historii telewizji. Właśnie od tego zamierzamy rozpocząć. To będzie jeden z głównych punktów naszej tygodniówki. Będą zespoły, które będą rywalizować o miejsce w pierwszej rundzie turnieju. Posiadamy najlepsze drużyny na świecie. Jesienią będą walczyli o pasy mistrzowskie AEW Tag Team.”

Kontynuując, prezes All Elite Wrestling wypowiedział się także o samej tygodniówce na antenie TNT:

„TNT było dobrym wyborem dla AEW, ponieważ mój przyjaciel Kevin Reilly jest prezesem TNT oraz TBS. Nasz program ruszy jesienią. Wkrótce pojawią się szczegółowe informacje na ten temat i to będzie naprawdę ekscytujące, gdy wrestling wróci na TNT w prime time w formie cotygodniowych 2-godzinnych gal na żywo. Nie mogę jeszcze powiedzieć w jakim dniu tygodnia będzie emitowany nasz program, ale myślę, że to będzie najlepsze show wrestlingowe jakie ktokolwiek kiedykolwiek zrobił.”

Cały odcinek możecie wysłuchać pod TYM LINKIEM.