SPOILER! Daniel Garcia oficjalnie w All Elite Wrestling, Podczas NXT 2.0 doszło do kontuzji wrestlerki

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że z federacją wrestlingową kontraktem związał się Daniel Garcia.

W tym roku @GarciaWrestling przybył do @AEW mając doskonałą reputację zbudowaną dzięki ciężkiej pracy na niezależnej scenie wrestlingowej i nadal ciężko pracuje tutaj w #AEW. Nie okazuje strachu, nie cofa się przed nikim, nawet najlepszymi na świecie. Dziękuję i witam w drużynie Daniel Garcia!

Nowy nabytek AEW odpowiedział na komentarz Tony’ego Khana sugerując, że chce być main playerem przez długi czas.

Powiedziałem sobie, że nie chcę podpisać kontrakt z kimś tylko po to, aby móc powiedzieć o tym. Chciałem udać się w miejsce, które pomoże mi zostać najlepszym wrestlerem na świecie. Wiem, że AEW jest miejscem, w którym mogę tego dokonać. Planuję być main playerem przez bardzo długi czas.

Garcia współpracę z AEW rozpoczął we wrześniu 2020 roku, jednocześnie będąc ważnym ogniwem NJPW Strong oraz innych niezależnych wydarzeń wrestlingowych.
15 września 2020 roku podczas tapingu AEW Dark, Daniel nawiązał współpracę z Kevinem Blackwoodem, ale ta dwójka musiała uznać wyższość The Butchera i The Blade’a.
Do AEW powrócił w maju 2021 roku na jednym z odcinków Elevation. Kilka miesięcy później Garcia zanotował kolejny występ w AEW, tym razem 10 sierpnia pokonał Fuego Del Sol. Od tego momentu współpracując z AEW miał okazję działać z takimi gwiazdami, jak CM Punk, Jon Moxley czy Darby Allin.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT 2.0 prawdopodobnie urazu nabawiła się Jacy Jayne z Toxic Attraction.

W trakcie show odbył się Triple Threat Match, w którym NXT Women’s Tag Team Champion Io Shirai pokonała Persię Pirottę oraz Jacy Jayne. Zgodnie ze stypulacją mistrzyni musiała zakręcić kołem w “Spin The Wheel, Make The Deal”. Dzięki temu w przyszłym tygodniu na Halloween Havoc obejrzymy “Scareway To Hell Ladder Match” z udziałem Io Shirai i Zoey Stark vs Persia Pirotta & Indi Hartwell vs Jayne & Gigi Dolin.

Do kontuzji doszło w momencie, kiedy Jayne próbowała przeskoczyć nad liną, ale wylądowała tuż przed Persią (co zazwyczaj określamy jako botch). Następnie wrestlerka została opatrzona przez służby medyczne, a Shirai i Persia kontynuowały zmagania. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Jayne będzie w stanie wziąć udział w przyszłotygodniowym evencie, gdzie stypulacją będzie Scareway To Hell Ladder Match.