Interesujące fakty dotyczące zwolnienia Braya Wyatta przez WWE, Do czego doprowadzi metamorfoza Camerona Grimesa?

» Dzień przed zwolnieniem Braya Wyatta (Windhama Rotunda) przez federację World Wrestling Entertainment pojawiło się sporo nieścisłości.

Andrew Zarian z Mat Men Podcast zauważył, że Bray Wyatt zmagał się z wieloma problemami przed premierą odświeżonego programu. Podobno miał problem z kondycją, wydajnością na ringu oraz wagę, co sprawiało że był nieszczęśliwy.

Według dziennikarza powyżej wymienione problemy nie miały bezpośrednio wpływu na decyzję o zwolnieniu byłego mistrza Universal, ale były lekkim zapalnikiem do zwolnienia. Zarówno Bray’owi jak i kilku innych członkom firmy powiedziano, że został zwolniony z powodu cięć budżetowych, w co mało kto uwierzyć. Bray Wyatt był facetem, którego gadżety sprzedawały się bardzo dobrze i nie wydaje się, aby cięcia budżetowe dotknęły tego wrestlera. Z raportu możemy również dowiedzieć się, że Rotunda prowadzi zaawansowane rozmowy z przedstawicielami Impact Wrestling oraz All Elite Wrestling, ale nie wiadomo, gdzie będzie kontynuował przygodę z wrestlingiem.

Rotunda został zwolniony przez WWE 31 lipca i jest objęty standardową 90-dniową klauzulą. Tak więc wolnym agentem zostanie 29 października i z pewnością pod koniec bieżącego miesiąca otrzymamy ciekawą wiadomość związaną z byłym wrestlerem WWE.

» Cameron Grimes jest pozytywnie nastawiony wobec metamorfozy brandu WWE NXT 2.0

W trakcie ostatniego odcinka NXT 2.0 byliśmy świadkami segmentu z udziałem Graysona Wallera oraz Camerona Grimesa, który zapytał swojego przyjaciela, co ma zrobić aby znaleźć się na randce z przypadkową kobietą. Waller zasugerował, aby Cameron zgolił włosy na klatce piersiowej i nieco zmodyfikował swój wygląd, po czym stworzył konto wrestlerowi w aplikacji randkowej.

ZOBACZ TAKŻE >> WWE NXT 2.0 12 października 2021: Raport

Według WrestlingNews w nadchodzących odcinkach NXT 2.0 przewidziana jest obecność Camerona Grimesa, ale nie wiadomo, do czego doprowadzi ta metamorfoza. Grimes nie zostanie przeniesiony na RAW ani SmackDown mimo, iż w ostatnim czasie pojawiały się spekulacje sugerujące wprowadzenie wrestlera na main show przez Vince’a McMahona, który chce wprowadzić zmiany w „prezentacji charakterów”.