Brak grudniowego PPV od WWE – Co to oznacza dla TLC?, CM Punk opowiada o powrocie do wrestlingu, Eric Bischoff negatywnie o przesłaniu Goldberga do Bobby’ego Lashleya

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE nie mają w planach organizacji PPV w grudniu. Zamiast tego otrzymamy New Year Show, które WWE zaliczą jako grudniowe PPV.

Day 1 będzie pierwszym w historii PPV zorganizowanym w Nowym Roku. Odbędzie się w State Farm Arenie w Atlancie. Natomiast noworoczna edycja sylwestrowego SmackDown odbędzie się w Spectrum Center w Charlotte.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja dotycząca grudniowego nieoficjalnego PPV w All State Arenie w Chicago. Pierwotnie w połowie grudnia miało odbyć się TLC, ale z pewnym powodów event z All State Areny został zamieniony na zwykłe wydarzenie telewizyjne.

TLC to tradycyjne grudniowego wydarzenie PPV regularnie produkowane przez WWE od 2009 roku. Nadchodzący harmonogram WWE jeżeli chodzi o gale PPV to: Crown Jewel – 21 października oraz Survivor Series – 21 listopada.

» AEW Superstar CM Punk pojawił się w The Rich Eisen Show, gdzie wypowiedział się na temat powrotu do wrestlingu oraz swojego obecnego stanu zdrowia.

To wspaniałe uczucie, naprawdę. Myślę, że przegapiłem wcześniej ten moment nie zdając sobie z tego sprawy. Po prostu zakładałem buty oraz ochraniacze na kolana, po czym robiłem show przed publicznością. Myślę, że był taki moment, w którym zrobiłem wszystko, co mogłem, ale nie było dla mnie żadnej drogi by cieszyć się czymś, co kiedyś naprawdę, naprawdę kochałem. Później pojawiło się AEW, gdzie zapaliła się iskra, pomysł oraz możliwość powrotu do ringu. Ponownie zaangażowałem się w wrestling i na nowo narodziła się moja miłość do tej rozrywki i dokładnie to jest moja chwila. To świetne!

ZOBACZ TAKŻE >>> Bobby Fish o swojej karierze w WWE i AEW, WWE posiada zbyt wielu wrestlerów po 40-stce

» 21 października na gali WWE Crown Jewel, WWE Hall of Famer Bill Goldberg zmierzy się z Bobbym Lashleyem. Na ostatnim Monday Night RAW, Goldberg wysłał oświadczenie w kierunku swojego rywala ostrzegając go po ataku, którego dopuścił się Bobby na SummerSlam.

Eric Bischoff w najnowszej odsłonie podcastu 83 Weeks wypowiedział się na temat wspomnianego segmentu, w którym Goldberg wyglądał , jak młody dzieciak czekający na pobicie.

W momencie, kiedy to się dzieje, tracisz publiczność. Nie wiem, jak to powiedzieć. Oni wzięli wszystko co mogli, ale teraz wiedzą, że nie dostarczą odpowiedniej rozrywki. To nie ma sensu, nie jest ani artystyczne, ani kreatywne. Nie budujesz stawki, nie dajesz unikalnego wglądu w swoją osobowość. Po prostu mówisz coś, co piętnastolatek lub szesnastolatek powiedziały komuś innego, gdy gdzieś na szkolnym podwórku dostaje kopniaka.