Kurt Angle o powrocie Brocka Lesnara, CM Punka i niedoszłej rywalizacji z Miro, Jaka będzie rola prezesa WWE względem WWE NXT

» Podczas tegorocznego SummerSlam do ringu WWE powrócił Brock Lesnar. Według doniesień opublikowanych przez zagraniczne strony internetowe wynika, że umowa pomiędzy bestią, a WWE została zawarta w ostatniej chwili i miała wiele wspólnego z podpisaniem kontraktu przez CM Punka z AEW.

W najnowszym odcinku Wrestling Inc. Daily wystąpił WWE Hall of Famer Kurt Angle, który poruszył temat debiutu CM Punka w AEW oraz niedoszłej rywalizacji z AEW TNT Championem Miro.

Za każdym razem, kiedy sprowadzasz Brocka Lesnara, podpisujesz wielki deal. Więc z pewnością pozbawiło to nieco szumu, jaki powstał wobec powrotu i dołączenia do AEW przez CM Punka. Myślę, że decyzja WWE o przywróceniu Brocka do telewizji nie miała być odpowiedzią na posunięcie ze strony konkurencyjnej firmy. WWE straciło CM Punka oraz Daniela Bryana, ale nie wydaje się, aby ten pierwszy był zainteresowany powrotem do Vince’a McMahona. CM Punk idealnie pasuje do profesjonalnego wrestlingu. Miał niesamowity wpływ na rozwój wrestlingu, kiedy był w WWE, więc w tym czasie wyrobił sobie nazwisko. Życzę mu wszystkiego co najlepsze.

 

Tak naprawdę to chciałem walczyć z Miro i wiem, że on również. Niestety do tego nie doszło. W momencie, kiedy chcieliśmy, aby doszło do naszej konfrontacji, WWE nie spoglądało na mnie jak na potencjalnego wykonawce. Może chcieli sprawdzić, czy w ciągu kilku najbliższych lat będę w stanie uniknąć różnych problemów. Miałem problem z alkoholem i środkami przeciwbólowym. Na szczęście przebrnąłem przez to i uporządkowałem swoje życie. Kiedy wróciłem do WWE (w 2017 roku) byłem już trochę za stary, aby wyprodukować show na takim wysokim poziomie, jak kiedyś. Powodem mojej decyzji o przejściu na emeryturę było to, że już nie jestem w stanie utrzymać tak wysokiego poziomu, co kiedyś. Wiem, że straciłem swoją szansę, ale podjąłem taką, a nie inną decyzję – zakończył WWE Hall of Famer.

» 14 września rozpocznie się całkowita przebudowa brandu WWE NXT. Tego dnia odcinek WWE NXT TV będzie transmitowany na żywo obejmując między innymi ślub Dextera Lumisa z Indi Hartwell.

W najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer zauważył, że prezes WWE Vince McMahon oraz Bruce Pruchard nie będą producentami wykonawczymi, więc zajmą się tylko aspektami „budowy wielkiego NXT”. Oczywiście ta informacja nie została potwierdzona przez federację World Wrestling Entertainment. W podcaście dowiedzieliśmy się, że nowe logo WWE NXT było pomysłem Kevina Dunna.

W ubiegłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że w WWE NXT dojdzie do wielkich zmian, przez co na tygodniówce oglądać będziemy młodszych oraz wyższych wrestlerów.