Co czeka nas podczas specjalnego odcinka NXT Halloween Havoc?, Federacja Reality of Wrestling zapowiada event w Las Vegas

» W przyszłym tygodniu we wtorek odbędzie się specjalny event WWE NXT Halloween Havoc. Do karty tego wydarzenia zostało dodanych kilka pojedynków.

Federacja WWE ogłosiła, że do stypulacji “Spin The Wheel, Make The Deal” zostanie dodany trzeci warunek. Udział w tym pojedynku wezmą NXT Tag Team Champions MSK oraz Imperium.

Na Halloween Havoc zadebiutuje Solo Sikoa. W ubiegłym tygodniu została wyemitowana pierwsza winieta zapowiadająca debiut Solo. Reklamowany jako Street Champion of The Island jest młodszym bratem SmackDown Tag Team Champions The Usos oraz synem WWE Hall of Famera Rikishiego. W sierpniu został zakontraktowany przez WWE jako Performance Center Class Member. W przeszłości występował w federacji swojego ojca czyli KnokX Pro Wrestling, której siedziba znajduje się w Kalifornii. Przed podpisaniem kontraktu z WWE Joseph “Sefa” Fatu używał również nickname’u “The Problem”. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim będzie rywalizował Solo Sikoa.

Podczas najnowszego odcinka NXT 2.0 rozpoczął się storyline z udziałem Johnny’ego Gargano, Dextera Lumisa oraz NXT North American Championa Carmelo Hayesa. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu na Halloween Havoc będziemy świadkami specjalnego segmentu z udziałem powyżej wspomnianej trójki.

Warto przypomnieć, że w ubiegłorocznej edycji Halloween Havoc, Dexter Lumis pokonał Camerona Grimesa w cinematic-style Haunted House of Terror matchu.

Gospodarzem Halloween Havoc będzie LA Knight, który podczas wczorajszego NXT 2.0 pokonał Graysona Wallera gwarantując sobie rolę gospodarza.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę show:

Halloween Havoc Host: LA Knight

Halloween Havoc Special Guest: Chucky

NXT Title Match
Bron Breakker vs. Tommaso Ciampa (c)

Spin The Wheel, Make The Deal: NXT Women’s Title Match
Mandy Rose vs. Raquel Gonzalez (c)
Wheel stipulation to be revealed next week.

Spin The Wheel, Make The Deal: NXT Tag Team Titles Match
Imperium’s Marcel Barthel and Fabian Aichner vs. MSK’s Wes Lee and Nash Carter (c)
Wheel stipulation to be revealed next week.

Spin The Wheel, Make The Deal: Scareway To Hell Ladder Match for the NXT Women’s Tag Team Titles
Indi Hartwell and Persia Pirotta vs. Gigi Dolin and Jacy Jayne vs. Io Shirai and Zoey Stark (c)

Debiut Solo Sikoa

Debiut i powrót tajemniczej gwiazdy

» 19 listopada w MGM Grand Conference Center Premier Ballroom będziemy świadkami debiutu federacji Reality of Wrestling, która zaprezentuje nam event One Night In Vegas.

Wydarzenie ROW One Night In Vegas będzie transmitowane na żywo na oficjalnym kanale federacji na YouTube. W tym momencie ograniczona ilość biletów dostępna jest na stronie realityofwrestling.com. Ceny biletów opiewają na wysokość 15 – 25 dolarów.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na nadchodzący event:

ROW Heavyweight Championship Match
Cam Cole vs Will Allday

Triple Threat Match o ROW Diamonds Championship
Promise Braxton vs Rachel Rose & Alex Garcia

Single Match
Ryan Davidson vs Bryan Keith

Single Match
Jay Alexander vs Terrale Tempo

WWE Hall of Famer Booker T oraz The Boogeyman wezmą udział w pre-show meet & greet, które rozpocznie się o godzinie 18:00.

Las Vegas od zawsze było wylęgarnia profesjonalnych wrestlerów z najbardziej elektrycznymi fanami na świecie, więc wprowadzenie ROW ONE NIGHT ONLY do tego miejsca to wielki zaszczyt. – Powiedział założyciel ROW Booker T i Sharmell Huffman. W Sin City mieliśmy tak niesamowite doświadczenia i jesteśmy podekscytowani tym, że możemy wykorzystać te wspomnienia.

ROW TV jest obecnie emitowany w całym kraju za pośrednictwem RokuTV oraz RightNow.