SPOILER! Carmelo Hayes martwił się o swoją przyszłość?, Debiut wrestlera w ringu NXT 2.0

» Kilka miesięcy przed premierą NXT 2.0 pojawiły się raporty sugerujące, że w trzecim brandzie WWE nie będą pojawiać się wrestlerzy o niskim wzroście, a także tacy którzy mają więcej lat niż 30.

Kiedy WWE NXT North American Champion Carmelo Hayes przeczytał raport początkowo martwił się o swoją przyszłość, ale wszelakie wątpliwości zostały natychmiast rozwiane patrząc na jego booking.

Przeczytałem wszystkie te raporty, które twierdziły że NXT zmierza w zupełnie innym kierunku. Mowa o wielkich facetach i te inne wszystkie rzeczy. Więc jeśli to prawda, myślałem, że Odyssey wygra, a ja nie pokonam Briggsa, Duke’a.. Trzech największych wrestlerów w turnieju. Ufają mi, więc ja ufam sobie. Zamierza po prostu pracować i szlifować swoje umiejętności. Każdy dzień traktuję jak WrestleManię.

W tym tygodniu podczas NXT 2.0 byliśmy świadkami rywalizacji z udziałem Hayesa i Tricka Williamsa z powracającym Johnnym Gargano oraz Dexterem Lumisem.

» Tej samej nocy w ringu NXT zadebiutował Ru Feng, ale musiał uznać wyższość Tony’ego D’Angelo. Dla wrestlera z Chin był to pierwszy występ w odświeżonym brandzie pod nowym namem.

Ru Feng z federacją World Wrestling Entertainment związał się kontraktem w lipcu dołączając do WWE Performance Center. Oprócz niego z firmą związali się również Dante Chen z Singapuru oraz Jie Yin z Chin.

Feng znany również jako Feicheng Weng został przeszkolony przez byłego trenera WWE Performance Center Hartleya Jacksona oraz zawodnika MMA Alexandera Otsukę.