Bobby Lashley o rywalizacji z Goldbergiem i locie do Arabii Saudyjskiej, Kolejne informacje w sprawie odejścia Adama Cole’a z WWE

» WWE Superstar Bobby Lashley wystąpił w ostatnim odcinku Busted Open Radio w celu promowania zbliżającej się walki z Billem Goldbergiem podczas wydarzenia Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej.

To będzie szalony pojedynek. Mecz z Goldbergiem to pewien rodzaj pojedynku, ale po prostu dodaliśmy do niego pewien element. Myślę, że wiele osób próbuje dowiedzieć się, kto wygra. Za Goldbergiem przemawia wielka agresja z powodu tego, co stało się z jego synem. Czy pomści syna? Takie pytania często padają. Czy to będzie kolejny z tych pojedynków, do którego wejdę i ostatecznie przejdę przez swojego przeciwnika? Nie wiem. Jestem sobą i nie staram się udawać nikogo. Wchodzę tam, kopię tyłki, więc jestem gotowy.

Podczas ostatniej rywalizacji wspomnianej dwójki Lashley był WWE Championem, ale tytuł mistrzowski utracił na korzyść Big E.

Myślę, że kiedy stajesz się jednym z najlepszych facetów, mistrzem, zawsze chcesz być na pierwszej okładce. Wciąż jest kilka niedokończonych spraw pomiędzy moją osobą, a Big E a także wieloma innymi facetami. Uważam, że będę musiał przejść przez kilku wrestlerów, aby ostatecznie wrócić do rywalizacji o mistrzostwo.

Lot do Arabii Saudyjskiej:

To będzie długi lot. Wydaje mi się, że najpierw polecimy do Londynu, co zajmuje jedenaście godzin, a następnie do Rijadu. Będę wypoczęty, wiem co lubię robić i z pewnością pójdę na siłownię. Lubię jogę, rozciąganie i tego typu podobne sprawy. Lubię również dużo jeść i pić, ponieważ jest to bardzo ważna część przygotowania. To nie tak, że chodzimy po barach i pijemy alkohol. Siedzimy w hotelu w Rijad, gdzie nie jesteśmy zbyt często, więc warto skupić się na przygotowaniu do pojedynku. Trenuję, rozciągam się i jestem gotowy na wojnę.

» Starszy wiceprezes WWE & Dyrektor wykonawczy RAW/SmackDown Bruce Prichard był tym, który zasugerował „kontrowersyjne” rozwiązania dla Adama Cole’a, zanim były WWE NXT Champion zdecydował się na dołączenie do AEW.

Jeden z pomysłów polegał na tym, aby po przejściu do głównego rosteru Adam Cole pełnił funkcję menedżera heelowej wersji „Bearcat” Keitha Lee. W podobnej sytuacji w przeszłości znalazł się Lio Rush, gdy współpracował z Bobbym Lashleyem.

W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer ujawnił, że urzędnicy WWE posiadają mentalność najlepszego produktu, więc robią z nim co chcą. Nie zwracają również uwagi na prezentację produktu, mimo iż konkurencja nie śpi, a stale się rozwija. Według Dave’a większość urzędników pracujących w WWE uważa produkt AEW za odpowiedni WCW, który wypalił się wiele lat temu i w przypadku firmy Tony’ego Khana miałoby być podobnie.

Adam Cole nie był postrzegany jako ktoś, kto mógłby być wielką gwiazdą w main rosterze, więc dlatego zaproponowano mu funkcję menedżera. Wszyscy wiedzą, jak dobrym wrestlerem jest były WWE NXT Champion, ale według niektórych urzędników był on zbyt małym wrestlerem, aby cokolwiek zdziałać na RAW lub SmackDown.

Adam Cole jest obecnie członkiem The Elite tworząc stajnię z AEW World Championem Kennym Omegą oraz The Young Bucks. Według najnowszych informacji Adam Cole ma zmierzyć się z Cagem podczas przyszło miesięcznego wydarzenia AEW Full Gear.