Przebieg konferencji prasowej przed Impact Wrestling Rebellion 2021

Tydzień przed Impact Wrestling Rebellion odbyła się konferencja prasowa. Miała ona na celu promocję starcia z udziałem AEW World Championa Kenny’ego Omegi z Unified Impact World Championem Richem Swannem.

W konferencji udział wzięli między innymi: Don Callis, Scott D’Amore, Tony Khan, Kenny Omega oraz Rich Swann.

Konferencja przebiegła szybko i sprawnie. Pierwsze pytanie dotyczyło tego, w jaki sposób Impact World Champion może pokonać Omegę w walce wieczoru. Rich odpowiedział, że trudne wychowanie, z jakim zmagał się w dzieciństwie zmotywowało go do walki. To właśnie z takimi facetami jak Kenny Omega, więc zamierza być A-Game w tej walce.

Drugie pytanie dotyczyło mistrzów, jakich obejrzymy po Rebellion. Prezes AEW Tony Khan powiedział, że bez cienia wątpliwości Kenny Omega przyniesie Impact World Title do federacji AEW. Wiceprezes Impact Scott D’Amore dodał, że na koniec każdego dnia, wszystko będzie kręciło się wokół fanów, więc razem z Tonym będziemy mogli się spotkać w normalnym miejscu i wspólnie opracować harmonogram dla mistrza, który sprawi, iż fani będą szczęśliwi.

Iile jeszcze zamierza opowiadać się po obu stronach? Takie pytanie otrzymał wiceprezes Impact Wrestling. Callis poczuł się urażony i zaczął od stwierdzenia, że to on sprowadził Swanna, gdy przechodził rehabilitację po kontuzji i gdyby nie on to main event Rebellion nie miałby miejsce. Don uważa, że zasługuje na większy szacunek niż obecnie mu okazują.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Friday Night SmackDown 16 kwietnia 2020: Raport

Kenny Omega rozpoczął swoje przemówienie słowami – Przez całą karierę spędzałem wiele godzin na konferencjach prasowych, takich jak ta dzisiejsza. Zostałem umieszczony na tej ziemi, aby dokonać pewnych zmian. Po drugiej stronie znalazł się Swann, który uwielbia się zmagać i za każdym razem, kiedy wchodzi na ring, pozostawia w nim swoje małe serce. Omega dodał, że patrząc na to, co czeka nas w niedzielę, Swann będzie wspominany jako pretendent. Na zakończenie AEW World Champion zaznaczył, że po raz ostatni jest serdeczny wobec Swanna, ale przy próbie uścisku dłoni doszło do brawlu między wrestlerami, który zakończyli ochroniarze.

Gala Impact Rebellion odbędzie się w niedzielę 25 kwietnia. Program zostanie wyemitowany w tradycyjnym systemie PPV oraz na FITE TV.