Uwaga na Spoilery! Czy KENTA pojawi się na Winter is Coming?, Lio Rush promuje swój występ w NJPW podczas Super J-Cup, Kto pretendentem do Impact World Title?

» NJPW Star KENTA (dawniej Hideo Itami) jest podekscytowany zbliżającym się pojedynkiem o AEW World Championship. Do takowego dojdzie podczas dzisiejszego odcinka AEW „Winter is Coming” na Dynamite, a udział w nim wezmą : Jon Moxley oraz Kenny Omega.

Co się stanie w środę? – Taki wpis możemy przeczytać w mediach społecznościowych wrestlera z Japonii.

W ostatnim czasie pojawiały się raporty donoszące, że Jon Moxley będzie bronił IWGP United States Title w starciu z KENTĄ podczas Wrestle Kingdom 15. Jak się okazało, obecny mistrz AEW nie jest bookowany na występy w Tokyo Dome, więc opuści wielkie wydarzenia organizowane przez NJPW.

Potencjalna porażka Moxleya w starciu z Omegą nie będzie miała żadnego wpływu na jego powrót do NJPW. Wygląda na, to że jedynie prezes AEW Tony Khan będzie mógł zezwolić byłemu wrestlerowi WWE na podróż do Japonii, co również wiązałoby się z kwarantanną.

Gdzie jest @JonMoxley? Ja jestem tutaj. – napisał KENTA po tym, jak pokonał Hiroshiego Tanahashiego na Power Struggle i zyskał miano pretendenta do IWGP US Championship.

Czy gwiazda NJPW zabłyśnie na telebimie i wyzwie Moxleya do walki podczas dzisiejszego Dynamite?

» Federacja New Japan Pro Wrestling wydała materiał promujący debiut Lio Rusha, który będzie uczestnikiem Super J-Cup. Były wrestler WWE będzie częścią ważnego wydarzenia w świecie wrestlingu, które odbędzie się w sobotę 12 grudnia.

W trakcie oglądania wideo dostrzegamy Rusha siedzącego w pokoju przesłuchań. Wrestler stwierdził, że 30 kwietnia 2019 roku była noc przed wydaniem materiału z udziałem obecnego IWGP United States & AEW World Championa Jona Moxleya. Jak wiadomo Rush został zwolniony przez WWE, 15 kwietnia.

Zawsze mówią nam, abyśmy inwestowali w siebie, więc to ja biorę piłkę i zaczynam z nią biegać. Wyprodukowałem, wyreżyserowałem i napisałem mój pierwszy krótkometrażowy film! Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Teraz czas na #SuperJCup!

» Podczas ostatniego odcinka Impact Wrestling dowiedzieliśmy się, że Chris Bey zmierzy się z Impact World Championem Richem Swannem 12 grudnia podczas Final Resolution. Były X-Division Champion od dłuższego czasu krążył wokół miana pretendenta, które otrzymał po walce z Williem Mackiem.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki, które obejrzymy na Impact Final Resolution:

Impact World Championship
Rich Swann (c) vs. Chris Bey

Karl Anderson vs. Ethan Page (w/Josh Alexander)