SPOILERY! Były wrestler WWE powrócił na NJPW Dominion, MVP opowiada o kulisach odejścia z WWE, Fan wyrzucony z tapingu Impact Wrestling TV

» Na dzisiejszym evencie NJPW Dominion pojawił się Katsuyori Shibata, który poinformował o powrocie Kenty (dawniej Hideo Itami) do federacji NJPW. Kenta pojawił się w koszulce TakeOver i powiedział, że chce pokazać fanom “profesjonalny wrestling”, a następnie ogłosił swój udział w G1 Climax. Były wrestler WWE został zwolniony przez federację w lutym bieżącego roku.

» Były WWE Superstar MVP wyjawił, że poprosił o zwolnienie w WWE, ponieważ chciał pojechać do Japonii ze względu na swoją miłość do tamtejszego stylu wrestlingu:

“WWE zgodziło się na zwolnienie, ale powiedzieli mi, że mogę wrócić za rok lub dwa, gdyż drzwi są cały czas otwarte dla mnie. Miałem być większą gwiazdą po powrocie, na który się nigdy nie zdecydowałem. Zrobiłem jednodniowy powrót do WWE, kiedy wystąpiłem na 25-leciu Monday Night RAW”.

Warto zaznaczyć, że po odejściu z WWE, MVP pracował chociażby dla Impact Wrestling, Ring of Honor oraz MLW.

» Podczas wczorajszego tapingu Impact Wrestling w Nowym Jorku ochrona wyrzuciła kibica z powodu zbyt głośnego krzyku, nagrywania meczów oraz popychania barykady. Poniżej przedstawiamy raport z tego, co się wydarzyło:

“Fan stał w pierwszym rzędzie, krzycząc przez cały czas, nagrywając wszystkie pojedynki oraz wszystkie akcje. Naciskał barykadę oraz popchnął Dona Callisa. Na początku został poproszony o, to aby usiadł, a on po prostu trzymał telefon przed swoją twarzą i nagrywał wszystko, po pojedynku został poproszony o odłożenie telefonu, ponieważ nie można nagrywać walk, o czym pisze na bilecie. On nie posłuchał i dostał trzecie ostrzeżenie, a następnie ochrona Atlas wyrzuciła go z areny, a fani śpiewali :Na, na, na, na, hey, hey, goodbye”.