Oświadczenie Billie Kay po odejściu z WWE, Mojo Rawley zwolniony przez WWE, Mauro Ranallo zawita na Impact Rebellion PPV

» Billie Kay była jedną z dziesięciu gwiazd, który rozstały się z federacją WWE. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera wydała oświadczenie odnośnie współpracy oraz zwolnienia.

Dziękuję WWE, Vince McMahon i HHH za ostatnie 6 lat. Spełniły się moje marzenia, kiedy byłam 10-letnią dziewczynką, która zakochała się w WWE w momencie, gdy zobaczyłam The Rocka w telewizji. Teraz odchodzę po tylu niesamowitych chwilach z Super Showdown, zwycięstwie tag team championship na WrestleManii.

Dziękuję każdej osobie z szatni oraz wszystkim, z którymi miałam przyjemność pracować także na zapleczu. Kocham Was wszystkich i nigdy nie zapomnę waszego wsparcia i wszystkich tych szalonych story, które stworzyliśmy. Będę za wami bardzo tęsknić. Dziękuję fanom za zaproszenie mnie do waszego życia. Mam nadzieję, że wywołałam uśmiech na waszych twarzach, ponieważ to było to, czego chciałam. Nigdy nie zapomnę miłych słów i wspomnień, które stworzyliśmy w ciągu ostatnich lat.

Dziękuję również mojej rodzinie za wspieranie tego szalonego marzenia i poświęcenie tak wiele, abym mogła to osiągnąć. Szczerze, bez Was wszystkich nie dotarłabym tu, gdzie jestem. Dziękuję mojej partnerce Cassie. Nasza podróż rozpoczęła i zakończyła się wspólnie. Uwielbiam Cię i jestem z Ciebie niezmiernie dumna. Świadomość, że wpłynęłam na życie wielu osób jest dla mnie całym światem.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Friday Night SmackDown 16 kwietnia 2020: Raport

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o zwolnieniu Mojo Rawleya, który dołączył do dziewięciu innych gwiazd zwolnionych 15 kwietnia 2021 roku.

Mojo dołączył do WWE w 2012 roku. Przez 6 lat pracował na live eventach oraz tygodniówkach organizowanych przez WWE NXT. W czerwcu 2019 roku zadebiutował na niebieskiej tygodniówce, SmackDown. Ostatni pojedynek na SmackDown zanotował 15 czerwca ubiegłego roku przegrywając z Shortym G.

We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o takich nazwiskach, jak: Samoa Joe, Peyton Royce, Bo Dallas, Mickie James, Billie Kay, Chelsea Green, Kalisto, Wesley Blake, Tucker, które pożegnały się z WWE.

» Marc Raimondi z ESPN.com informuje, że Mauro Ranallo zostanie zaangażowany w main event Impact Wrestling Rebellion PPV.

W walce wieczoru wspomnianego wydarzenia AEW World Champion Kenny Omega zmierzy się z Impact Wrestling World Championem Richem Swannem. Będzie to pierwszy występ Mauro od momentu odejścia z World Wrestling Entertainment, co nastąpiło w sierpniu 2020 roku. Warto przypomnieć, że Mauro przez wiele lat pracował jako komentator WWE NXT. Aktualnie pełni funkcję spikera dla Bellator oraz Showtime Boxing.

Impact Rebellion PPV odbędzie się w niedzielę 25 kwietnia 2021 roku w Skyway Studion, Nashville.