Killian Dain i Nikki Cross oficjalnie małżeństwem, Ciekawostki dotyczące walki Daniela Bryana z Sethem Rollinsem,RAW Superstar z nowym kontraktem

» WWE Superstars Killian Dain oraz Nikki Cross zostali małżeństwem. Para ze sobą jest już od kilku lat i w zeszłym roku poinformowali wszystkich o zaręczynach. Cross aktualnie pracuje na Monday Night RAW, gdzie towarzyszyć będzie Alexie Bliss na Stomping Grounds podczas jej walki z SmackDown Women’s Champion Bayley, natomiast Dain jakiś czas temu powrócił do WWE NXT. Jest, to druga para, która w tym tygodniu związała się węzłem małżeńskim. Oprócz nich WWE 205 Live GM Drake Maverick ożenił się z uczestniczką Mae Young Classic, Renee Michelle.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

A 4CE Gallus treaty?!?#hellfreezesover #nxtuk #4CE

Post udostępniony przez John Moss (@john_mossy)

» W tym tygodniu na Monday Night RAW, WWE Universal Champion Seth Rollins pokonał SmackDown Tag Team Championa Daniela Bryana w walce wieczoru. Na stronie WWE Stats pojawiło się kilka ciekawostek odnośnie konfrontacji tej dwójki.

– Był to ich czwarty single match w WWE TV od 2013 roku,
– Było to pierwsze zwycięstwo Setha w single matchu
– Daniel pokonał swojego rywala 10 czerwca 2013 roku na RAW, 6 września 2013 roku na SmackDown oraz 2 lutego 2015 roku na RAW.

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje, że WWE RAW Superstar Mojo Rawley podpisał nową umowę z federacją. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak długo potrwa jego przygoda z WWE, ale wedle ostatnie zasady prowadzonej przez firmę, wrestler zostanie związany pięcioletnim kontraktem. Warto przypomnieć, że Mojo swoją przygodę z WWE rozpoczął w 2012 roku, ale w ostatnich latach nie był odpowiednio wykorzystywany.