Paul Heyman pod wrażeniem rozwoju Big E i więcej, Rocky Romero omawia różnicę pomiędzy NJPW & AEW i WWE

» Podczas gali WWE PPV Survivor Series, WWE Universal Champion Roman Reigns pokonał WWE Championa Big E w non-title matchu. Paul Heyman udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w trakcie którego stwierdził, że porażka dla członka The New Day była jak zwycięstwo.

Co pojedynek oznaczał dla Big E?

Nie uważam tego za porażkę Big E. Uznałbym to za jego wspaniałe zwycięstwo. Z dala od The New Day, zupełnie sam, bez nikogo w swoim narożniku Big E stał się dobrym zawodnikiem i godnym przeciwnikiem dla Romana Reignsa.

Roman Reigns i jego oświadczenie na Survivor Series:

Survivor Series to demonstracyjne, deklaratywne oświadczenie Romana Reignsa. Jest na poziomie, którego nikt w żadnym sporcie, rozrywce czy rozrywce sportowej nie osiągnie. Roman powrócił po przerwie w 2020 roku, aby nie tylko stać się najlepszą wersją siebie, ale także najlepszym wrestlerem wszechczasów. To motywujący czynnik, kiedy fani mogą oglądać takiego wrestlera w akcji.

Oderwanie od The New Day i status gwiazdy RAW:

Big E posiada bardzo poważny rodowód WWE Championship od Buddy’ego Rogersa przez Bruno Sammartino, Pedro Moralesa, The Rocka, aż po Steve’a Austina, Triple H, Johna Cenę i Brocka Lesnara. Big E osiągnął to, co na początku wydawało się mało prawdopodobne. Podobnie, jak Roman Reigns, który oderwał się od The Shield i stał się samotną gwiazdą nr. 1 brandu SmackDown. Big E oderwał się od The New Day, po czym osiągnął status supergwiazdy, twarzy Monday Night RAW. Jestem pod wrażeniem osiągnięć Big E.

» New Japan Pro Wrestling Superstar Rocky Romero wystąpił w Battleground Podcast. W trakcie rozmowy poruszone zostały takie tematy, jak:

* Współpraca New Japan Pro Wrestling z All Elite Wrestling,

* Różnica pomiędzy federacjami WWE, AEW i NJPW.

Wydaje mi się, że jest to inny rodzaj sztuki. Bardziej skupia się na postaciach, które po prostu robią swoje. W AEW wiesz, że posiadanie tytułu mistrzowskiego jest czymś bardzo prestiżowym. Mam tutaj na myśli Hangmana Page’a. Właśnie zdobył tytuł mistrzowski, ale to był feud trwający rok, który zakończył się świetną opowieścią. Wszyscy tego chcieli. Każdy facet chce być najlepszy w branży, każdy chce zostać mistrzem, więc mieli rok czasu, aby przygotować coś zaskakującego i odpowiedniego. Ta historia nie zakończyła się, ponieważ Kenny wygrał pierwszą część, a Adam drugą. Oczywiście przed nami jeszcze bardzo wiele czasu, zanim zobaczymy do czego zaprowadzi nas wspomniana dwójka. Niemniej jednak jest to intrygująca część produktu od All Elite Wrestling.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Dynamite 24 listopada 2021: Wyniki

Naprawdę nie wiem, czy mogę o tym powiedzieć. Właściwie obie strony wyciągnęły do siebie ręce. WWE podążyło taką samą drogą, jak X lat temu. Oczywiście Danielson był w samym środku tej sytuacji i nie było żadną tajemnicą, że prowadzi on rozmowy z Tonym Khanem (AEW). Kiedy Bryan był wolnym agentem mógł rozmawiać z kimkolwiek chciał, więc tak było. Sytuacja wygląda w taki sposób, że jeżeli przedstawiciele WWE będą skłonni zaprezentować Ci swoje warunki to z pewnością wysłuchasz ich, ale jaką podejmiesz decyzję? Trudno to przewidzieć. Praca w AEW, a praca w WWE to dwa odmienne światy. Dzięki AEW fani w pełni mogą zrozumieć, czym tak naprawdę jest produkt New Japan Pro Wrestling. Wrestlerzy, którzy pracują dla NJPW chętnie opuszczają kraj i udają się do partnerskiej firmy, gdzie mogą zaprezentować się jeszcze większej publiczności. Myślę, że jesteśmy świadkami początku wielkiego sporu z udziałem Page’a i Kenny’ego Omegi. Ludzie są podekscytowani rywalizacją tej dwójki, ale również chętnie zobaczyli by występ Okady na Full Gear, czy coś takiego. NJPW i AEW budują świetną relację, na czym korzystają obie firmy. Dowodem tego są eventy, które stoją na bardzo wysokim poziomie.