Roman Reigns: Nie myślę o powrocie The Shield, Anna Jay opowiada o rehabilitacji, Powrót New Japan Pro Wrestling do USA

» WWE Superstar Roman Reigns wystąpił gościnnie w podcaście Cheap Heat, w którym wypowiedział się na temat reunionu The Shield.

Nie myślę o powrocie The Shield. Mam wiele sentymentu do wszystkiego, co dokonaliśmy. Przez kilka lat współpracy w stajni nauczyłem się wielu rzeczy i zdobyłem doświadczenie. Przebywałem z innymi wykonawcami i dowiedziałem się, w jaki sposób podchodzą do kluczowych aspektów. Teraz prezentuje jednego faceta, który posiada dynamikę i jest łączony ze swoją rodziną. Nie wydaje mi się, abym mógł teraz dzielić się blaskiem z kimkolwiek. Seth jest wyjątkowym wykonawcą, szczególnie jeżeli chodzi o pracę na ringu. Dajcie nam fanów, ring, a my sprawimy, że wydarzy się coś wyjątkowego. Mozna umieścić nas na WrestleManii, SummerSlam, każdym wielkim PPV. Między nami pojawia się wielka ambicja oraz chemia… To coś wyjątkowego, więc współpraca przychodzi nam łatwo – zakończył Roman.

» W najnowszym odcinku podcastu Oral Sessions pojawiła się AEW Women Anna Jay, która wypowiedziała się na temat rehabilitacji oraz kontuzji.

W lutym bieżącego roku podczas treningu wrestlerka nabawiła się urazu barku:

Niestety nie wiem, czy operacja przebiegła zgodnie z planem. Skończyło się na tym, że podczas treningu po raz kolejny nabawiłam się kontuzji barku. To samo ramię, ten sam uraz… Po prostu wydaje mi się, że pierwsza operacja nie została dobrze wykonana. Oczywiście byłam bardzo zdenerwowana tym faktem, ale mam nadzieję, że teraz nie będę musiała się martwić i powstrzymywać w ringu. Niestety urazy są częścią pracy, jaką wykonujemy.

Niestety nie wiem, kiedy powrócę na ring. Wiem, że rehabilitacja przebiega tak, jak powinna. Oczywiście lekarze nie chcą bawić się w proroków, ponieważ wszystko może ulec zmianie. Oczywiście mam nadzieję, że prędzej niż później powrócę na ring, ale z drugiej strony wcale mi nie spieszno. 11 marca przeszłam operację, więc mogę stwierdzić, iż po trzech miesiącach czuję się bardzo dobrze. Wydaje się, że wszystko wróciło do normy, ale wrestling już nie będzie normalny – zakończyła wrestlerka.

» Po ponad rocznej przerwie do Stanów Zjednoczonych powróci federacja New Japan Pro Wrestling. 14 sierpnia w Los Angeles odbędzie się event z udziałem gwiazd azjatyckiego wrestlingu. Dotychczas został zapowiedziany jeden pojedynek. Jay White zmierzy się z Davidem Finlayem, a na szali zostanie postawiony NEVER Openweight Championship. Warto zaznaczyć, że na początku 2021 roku w ćwierćfinale New Japan Cup obecny pretendent pokonał mistrza.

W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wyjawił, że federacja New Japan Pro Wrestling sprzedała ponad 1400 biletów z 2200 wystawionych na Resurgence. Na tej samej gali pojawią się również IWGP U.S. Champion Jon Moxley, STRONG Openweight Champion Tom Lawlor oraz The Good Brothers.